Jump to content

ZAMOLBA ZA NAJAM GRADSKOG STANA


zg43

Preporučene objave

 

  Poštovani !

U procesu sam prijave za dodjelu gradskog ( socijalog ) stana .                                                                                                                                                                               U gradskom uredu za socijalnu skrb i osobe s invaliditetom rečeno mi je da moram napisati zamolbu zanima me kao bi ta zamolba trebala izgledati , što sve u njoj treba stajati  . 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , zg43 je napisao:

 

  Poštovani !

U procesu sam prijave za dodjelu gradskog ( socijalog ) stana .                                                                                                                                                                               U gradskom uredu za socijalnu skrb i osobe s invaliditetom rečeno mi je da moram napisati zamolbu zanima me kao bi ta zamolba trebala izgledati , što sve u njoj treba stajati  . 

 

Uzmite iz PU potvrdu o primitcima za godinu dana, ovo što vam je kolegica navela gore. Što se tiče teksta,

Poštovani, ovim putem javljam vam se u vezi najma socijalnog stana u vlas. grada Zagreba. Lijepo vas molim da mi odobrote pravo stanovanja-sklopimo ugovor o najmu socijalnog gradskog stana jer sam nezaposlen, nemam dovoljna primanja da unajmim stan po tržišnim uvjetima jer su cijene najma porasle, uzdržavam bolesnu suprugu i 2 djece, bolestan sam i nisam u mogućnosti raditi, primanja su nam ispod socijalnog minimuma (negdje oko 2000 kn po članu), teško mogu naći posao jer pripadam teško zapošljivoj skupini, imam malu plaću bla bla bla.
U privitku se nalaze dokumentacija koja potvrđuje gore navedeno.
unaprijed hvala, lijep pozdrav, ime i prezime

Ne morate od riječi do riječi ovako. Uzmete od ovoga što vam treba ili navedete u kakvoj ste situaciji. Ovdje sam naveo neke stvari koje su mi pale na pamet. I nemojte da sve ide u jedan redak već jedno ispod drugog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija