Jump to content

Počinitelju kaznenog djela brisan alkohol u krvi


polajne11

Preporučene objave

Supruga je stradala kao pješak prelaskom preko pješačkog prelaza.Počinitelj udesa je je 50 m prije toga izašao sa parkinga ugostiteljskog objekta.Supruga je u nesvijesti prevežena na Neurologiju radi krvarenja u mozgu.Ima trajne posljedice,ne može govoriti,teško hoda,jede pomoču šprice u trbuh/PEG/ .Počinitelj je u Policijskoj stanici obrađen.Navečer je policajac sa udesa došak kod mene,da potpišem neki papir,te mi je rekao da jepočinitelj udesa  na cesti smrdio na alkohol,te da je imao 1,2 promila alkohola u krvi.Da je stalno izlazio u Policijskoj stanici i iz sobe i zvao doktore u bolnici,da mu pomognu.Zet se drugi dan u drugom gradu upisao u Policijskoj stanici,te pogledao podatke udesa,te je vidio da počinitelj ima 1,2 promila alkohola u krvi ,a 4 dan je ponovno pogledao i alkohola u krvi više nije bilo.Dobio sam izvješče od policije,koje je potpisao samo jedan prometni policajac,iako tamo su dva imena,koja su bila na udesu.Tamo isto nema alkohola u krvi.Prijavio sam to u  Policijskoj stanici i tajnici šefa policije,ali odgovora nisam dobio,a netko iz policije mi je ostavio poruku u poštanski sandučić na komadiču papira da se javim na naznačeni telefonski broj u policiji.Policija je predmet dostavila Opčinskom državnom odvjetnišvu nakon 7 mjeseci.Državni odvjetnik  je zvao suprugu da da izjavu,te sam mu rekao da je ona teško pokretna i da ne može govoriti.Morao sam dostaviti njezinu zdravstvenu dokumentaciju,te sam napisao Izvješče o alkoholu u krvi.Odvjetnik je prekvalificirao to u teško krivično djelo.Policija mu je vratila predmet i naravno zataškala alkohol u krvi počinitelja.Postupak protiv počinitelja na Sudu poslije 2 godine još nije počeo. Dok je supruga bila u bolnici ,došao je kod nje počinitelj i njegov prijatelj doktor,a dovela ih je glavna sestra odjela,te su tražili da ona potpiše neke papire,koje joj je dao počinitelj.Cimerice u sobi su vikale,ne potpisivati,tako da nije to potpisala,nego je tako u traumi plakala i skroz zanijemila.Glavnoj sestri sam rekao da zove dotičnog doktora,te mi je on osorno rekao da šta ja hoću,da on ima pravo raditi što hoće.Prijavio sam slučaj policiji ,ali nisam primio nikakav odgovor. Zanima me ,kako na Sudu ostvariti,da se ovi podaci koriste tako da počinitelj bude osuđen  za sva svoja nedjela.

uređeno: od Spitfire
Molimo ne navoditi osobne podatke
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija