Jump to content
ivan2303

american express ovrha

Preporučene objave

Pozdrav svima, u jakoj nezgodnoj sam situaciji imam nekoliko ovrsnih postupaka, al najbitniji mi je american express koji mi je poslao ovrhu preko nekog odvjetnickog drustva, dug iznosi 14000 kn. Sad me zanima dali osim novcanih sredstava plijene i imovinu?Ja na sebi nemam nista osim auta, koje i nije nesto posebno..Ove druge ovrhe su mi ferratum banka, i cash expert. Tu su manji iznosi, npr ako prvi u blokadu krene feratum american treba cekati da se on naplati novcano pa tek onda on moze jer nemogu dvije blokade ic istovremeno po mojim saznanjima..

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 10 sati , ivan2303 je napisao:

Ovrsni postupak

I dalje premalo informacija za konkretan odgovor. Teško da je ovo naziv isprave koju ste zaprimili. A inače se ovršni postupak može provoditi pred javnim bilježnikom i pred sudom, te je moguća provedba ovršnog postupka izravnom naplatom na Fini.

Podijeli ovu objavu

ovako na omotnici pise ovrsni postupak, nekakvo odvjetnicko drustvo nezz sad ime napamet salje da se taj dug plati u roku 8 dana inace slijedi ovrha.. Dali ja mogu sad njih nazvat pa pitat dali moze nekakva obrocna placanja, zovem ali nema uspjeha nejavljaju se.. 

Podijeli ovu objavu

, ivan2303 je napisao:

ovako na omotnici pise ovrsni postupak, nekakvo odvjetnicko drustvo nezz sad ime napamet salje da se taj dug plati u roku 8 dana inace slijedi ovrha

Pa ukoliko Vam nude da dug podmirite u određenom roku, a sve pod prijetnjom ovrhom, tada ovršni postupak još uvijek nije pokrenut. Ponudite im pisanim putem sklapanje sporazuma o obročnoj otplati duga, ali svakako jasno navedite kada bi i koliko uplaćivali, da pokažete stvarnu namjeru, a da ne ispadne da samo prolongirate rok za pokretanje ovršnog postupka. Bilo bi poželjno da prilikom slanja tog sporazuma dostavite i potvrdu o uplati bar jedne rate duga.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad