Jump to content

Značenje presude


Damirst

Preporučene objave

Pozdrav. 

Imao sam radni spor i na Općinskom sudu je donešena presuda u moju korist ali se suprotna strana žalila. Na Županijskom sudu je odbijena žalba suprotne strane, i potvrđena je presuda 1.st.

E sad, na e predmet, kada upišem broj predmeta na ŽS, piše mi "Presuda-odbijena žalba-potvrđena presuda 1.st." 

 

Kada upišem broj predmeta sa OS, piše " Rješenje-djelomično ukinuta 1.st. presuda". 

 

Šta bi to moglo značiti? 

Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemojte se sa ovim zamarati, već pričekajte da Vam se dostavi presuda Županijskog suda, a ako bude predugo trajalo možete je i osobno preuzeti iz spisa na Općinskom sudu. Može se raditi o običnoj pogrešci radnika koji je unosio podatke, može se stvarno raditi o djelomično ukinutoj presudi, ali u nekom drugom dijelu kao npr. troškovi itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam još imao priliku pogledati presudu, još nije stigla sa ŽS na OS, vidjet ću ovaj tjedan o čemu se radi. 

Nadam se da presuda nije izmijenjena, tj. da mi je dosuđen drugi iznos (manji) od onog u presudi Općinskog suda 🤔😉

 

Hvala na odgovoru👍

uređeno: od Damirst
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija