Jump to content

prekoracenje brzine na stranim tablicama


Zvonja

Preporučene objave

Dobar dan svima i unaprijed hvala na pomoci,

kao sto u naslovu kaze auto stranih tablica je prekoracio brzinu i slikala ga je kamera,

kazna se jos ceka tako da ne znam tocno sta ce bit.

Sto mene zanima je ako krivnju prizna netko ko nije smio voziti auto (hr drzavljanin na stranim tablicama...) hoce li taj netko platit samo kaznu za prebrzu voznju ili ce policija pokrenut postupak i za voznju na stranim tablicama...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 7 minuta, stradivari je napisao:

ako je vozilo iz eu, onda će poslati obavijest o počinjenom prekršaju vlasniku vozila. Naime, mup može od 2016 pristupati tim evidencijama. Obavijest će stići (vjerovatno) na jeziku zemlje čijoj automobil pripada. 

to razumijem i sa tim nema problema, nego me brine ako vozac nema pravo vozit vozilo a prijavi se da je vozio hoce li biti problema

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , stradivari je napisao:

ne bih vam se javljao da ne poznajem ovu materiju, a možete nam i vi javiti kako je završilo

Naravno da javim kad zavrsi sve, ali da nagrabusim pa da nekom pricam da jesam jer sam se prijavio policiji zbog neceg sta sam procito na forumu mislim da sugovornik napustio razgovor... 

Nemam zivaca zezati se sa svime time pa cu vjerovat na rijec stradivariju i ako nagrabusim ti ces mi uvijek biti krivac :D 

LP!

uređeno: od Spitfire
Molim pripaziti na izražavanje
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Zvonja je napisao:

Hvala na odgovoru,

zasto si tako siguran da nece? (vec bilo slucajeva ili pise u zakonu?)

 

Zato jer ih zanima prekoračenje brzine i zato i kamera služi.Kao što je već rečeno poslat će obavijest vozaču i ovisno o tome će i postupat na sljedeći način:ili će vlasnik odgovarati za nedavanje vjerodostojnih podataka ili će vozač platit kaznu.A to sve piše u propisima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija