Jump to content
cantarion

Povećanje pričuve

Preporučene objave

Predstavnica suvlasnika tražila je od svih suvlasnika podatke o otplati kredita Fondu za naknadu oduzete imovine s objašnjenjem kako ćemo uskoro svi otplatiti kredite, pa možemo umjesto rate kredita plaćati veću pričuvu. 

Rekla sam da ću ju obavijestiti kad otplatim kredit, ali drugo ništa. Na moje veliko iznenađenje, desetak dana kasnije u mom poštanskom sandučiću našla sam Pregled obračuna dospjelog duga za (moj) ugovor, po koji je sama predstavnica otišla u Fond i na komadu papira napisanu neku poruku za brisovno očitovanje. Rekla sam joj idući dan da sve te podatke imam i da ne razumijem zašto je to tražila, odgovorila je da je otišla u Fond radi sebe i tamo ju je čovjek pitao da li hoće podatke i o mom kreditu ?? pa je zato to uzela, jer možda ja nemam najnovije stanje i hrpa besmislenih objašnjenja. 

Moje pitanje je da li protiv suvlasnice mogu podići tužbu ili to sve prijaviti i gdje. 

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 2 sati , cantarion je napisao:

pa možemo umjesto rate kredita plaćati veću pričuvu. 

Ovo ne bi bio valjani razlog za povećavanje pričuve.

prije 2 sati , cantarion je napisao:

Moje pitanje je da li protiv suvlasnice mogu podići tužbu ili to sve prijaviti i gdje. 

Prvo bi trebali provjeriti u Fondu i tražiti njihovo očitovanje, odnosno s kojom osnovom su si dali za pravo dijeliti Vaše privatne, osobne podatke?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad