Jump to content

Odgovornost za nastalu stetu - Ovlasteni servis


Gerira

Preporučene objave

Postovani,

 

Zanima me kako traziti naknadu stete prouzrocene od strane ovlastenog servisa jedne automobilske marke u Njemackoj?

 

Nastala steta je oko 200eur koju ne zele priznati.

 

Ucinio sam sljedece:

- pokusao se dogovoriti sa servisom, ne priznaju stetu

- kontaktirao sam predstavnistvo u Njemackoj, kazu javiti ce se sljedeck tjedan sa vise info

- kontaktirao sam EVZ za savjet, cekam odgovor

- probao sam dobiti ured za zastitu potrosaca u tom gradu u Njemackoj, niko se ne javlja. Probati cu sljed tj sa njemackim brojem

 

Koje su mi opcije?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Ruby_Danderfluff je napisao:

To su Vam opcije, jedina iduća je da angažirate njemačkog odvjetnika i utužite za naknadu štete, naravno, ako prema njemačkim propisima imate na to pravo, što će Vam njemački odvjetnik znati reći.

Predstavnistvo se javilo, na finjaka me ...

EVZ mi je rekao da su duzni podmiriti stetu, ali da je najbolje da se javim ECC-u u Hrvatskoj. Sad ih zivkam dva dana vec, ocito nije neka navala u tom uredu pa ne ocekuju da ih neko zove 😂

Ured za zastitu potrosaca u DE cu zvati kada prijatelja ulovim koji je tecan sa Njemackim, jer sam skuzio da bas engleski ne prolazi tolko...

Odvjetnik je zadnja opcija, jer samo savjet ce me kostati vise nego taj kljuc, morao bi ici tuziti i biti siguran da cu dobiti spor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija