Jump to content
Miami Vice

Prijava Uskoku

Preporučene objave

Zanima me kako stupiti u kontakt s Uskokom? Naime suprug je u pritvoru u Njemackoj,želi stupiti u kontakt s Uskokom radi iznude novaca. ( on je ostecenik). Zanima me dali ja mogu kao njegova supruga prijaviti,tj dati ima njegove podatke da ga kontaktiraju o slučaju ili možda moze on iz njemačke tražiti suradnju s Uskokom?

Uređeno od Miami Vice

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Ako vam je suprug u  pritvoru u Njemackoj bojim se da on nije ostecenik s obzirom da tamo vlada pravna drzava. I taj kontakt sa uskokom u hrvata nece vam nista pomoci dok god Njemci postupaju.Njemacka je vrlo korektna i azurna zemlja pa ce oni to i sami rjesiti.

Podijeli ovu objavu

prije 13 sati , Miami Vice je napisao:

Zanima me kako stupiti u kontakt s Uskokom? Naime suprug je u pritvoru u Njemackoj,želi stupiti u kontakt s Uskokom radi iznude novaca. ( on je ostecenik). Zanima me dali ja mogu kao njegova supruga prijaviti,tj dati ima njegove podatke da ga kontaktiraju o slučaju ili možda moze on iz njemačke tražiti suradnju s Uskokom?

"Suradnju" vezanu za djelo počinjeno u RH ili SR Njemačkoj?

Podijeli ovu objavu

Kontakt s Uskokom bi bio nevezano s tim za što je on unutra. On je unutra zbog neplaćanja kazne u Njemackoj,suradnja u Uskokom bi bila zbog  iznude po kojoj je do sada dao preko 20000 E u RH sto direktno sto preko bliskih mu ljudi. Ali pitam čisto informativno.

Uređeno od Miami Vice

Podijeli ovu objavu

prije 4 sati , Miami Vice je napisao:

...suradnja u Uskokom bi bila zbog  iznude po kojoj je do sada dao preko 20000 E u RH sto direktno sto preko bliskih mu ljudi. Ali pitam čisto informativno.

Nema zapreke da i sama podnesete kaznenu prijavu uz navođenje svog imena, no tu će pojaviti problem u vidu prikupljanja informacija od vašeg supruga budući nije u RH.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad