Jump to content

Objavljivanje slika


Maamaa

Preporučene objave

Pozdrav . Razvedena sam 13 godina djete se bavi sportom i uspješno osvaja medalje i pohvale. Otac iz revolta i ljubomore prijeti da Ce tužiti klub i mene jer objavljujemo slike sa turnira. Ne sudjeluje u uzdržavanju djeteta ničim osim viđanjima vikendima kojih se zakonom određenima drzi kao pijan plota. Trener mi je javio da je dobio njegov prijeteći mail ukoliko objavi koju fotografiju sa turnira da Ce ga tuziti. Djete ima 14god. Može li?

Hvala Vam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

prije 1 sat, Maamaa je napisao:

Ne sudjeluje u uzdržavanju djeteta ničim

Postoji li presuda s obvezom uzdržavanja?

prije 1 sat, Maamaa je napisao:

Trener mi je javio da je dobio njegov prijeteći mail ukoliko objavi koju fotografiju sa turnira da Ce ga tuziti. Djete ima 14god. Može li?

Evo link na sličnu temu

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemojte mu popuštati u smislu da nije dužan doprinositi za djetetovo uzdržavanje. Naime, to je djetetovo pravo, a Vi ste se dužni izboriti za to njegovo pravo. Također, ako nastavi sa uznemiravanjem bilo Vas ili trenera, obratite se nadležnom CZSS i tražite njihovo posredovanje, neka upoznaju oca sa njegovom pravima i obvezama, kao i željama djeteta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 52 minuta, Borbena7 je napisao:

Nemojte mu popuštati u smislu da nije dužan doprinositi za djetetovo uzdržavanje. Naime, to je djetetovo pravo, a Vi ste se dužni izboriti za to njegovo pravo. Također, ako nastavi sa uznemiravanjem bilo Vas ili trenera, obratite se nadležnom CZSS i tražite njihovo posredovanje, neka upoznaju oca sa njegovom pravima i obvezama, kao i željama djeteta.

Hvala Vam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija