Jump to content

Rok prijave kaznenog djela


Vjeverica21

Preporučene objave

Molim Vas- odbijena sam s DORHa jer nisam prijavila dogadj u roku 3 mjeseca od dana kaznenog dijela.

Onda sam se zalila. I opet odbijena, navode ROK ..

pitala sam meilom gl.drzavnog odvjetnika, postoji li rok za prijavu kaznenog dijela dorhu, on mi je odg. Da ne postoji rok za podnosenje kaznene prijave(il' tajnica ko ce ga znat) . Sad imam rok za zalit se opet ali vise me zbunjuje odgovor i odbihenice koje dobivam od dorha i odgovor gl.drzavnog odvjetnika.

Radi se o kaz.prijavi fizicki napad. Ako neko molim vas zna sta o rokovima kad sam predajes dorhu... hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Jedini rok (kratak) koji postoji je onaj vezan za prijedlog za kazneni progon (tri mjeseca od saznanja za kazneno djelo i počinitelja), kako navodi Atomic, stoga je vjerojatno to u pitanju.

Autorica teme spominje fizički napad, pa mi nije jasno koje bi to točno djelo bilo, a vezano uz prijedlog - prijetnja možda? Bilo bi dobro imati više podataka.

U svakom slučaju, ukoliko prijedlog za progon nije pravodobno izjavljen, DORH neće ići u postupak, jer predmet uopće ne bi ni stigao u raspravnu fazu, "pao" bi već na optužnom vijeću.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Rok prijave kaznenog djela

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija