Jump to content

Reorganizacija firme i novi ugovor


Mnml

Preporučene objave

Prije 5 minuta, Borbena7 je napisao:

Jasno ste se izjasnili da ga nećete potpisati i do sada Vam je istekao rok za izjašnjenje ili još uvijek traje?

Da jasno sam im rekao da ga necu potpisati i proslo je 20 dana i nitko vise nista ne spominje...osim sta mi je sef rekao da možemo biti u firmi do kraja godine ali to mi nema nikakve logike da me toliko mogu zadrzati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, Mnml je napisao:

Nitko mi nije spominjao nikakve rokove

Ako se radilo o ponudi za sklapanje ugovora o radu pod izmijenjenim uvjetima i pod prijetnjom otkaza, trebalo Vam se kao radniku odrediti rok u kojemu se morate izjasniti, a koji ne smije biti kraći od osam dana. Ako ste odbili prihvatiti ovu novu ponudu, tada su nastupile pravne posljedice otkaza, a poslodavac Vam to mora dati u pismenom obliku tj. kao odluku o otkazu.
 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 1 minutu, Borbena7 je napisao:

Ako se radilo o ponudi za sklapanje ugovora o radu pod izmijenjenim uvjetima i pod prijetnjom otkaza, trebalo Vam se kao radniku odrediti rok u kojemu se morate izjasniti, a koji ne smije biti kraći od osam dana. Ako ste odbili prihvatiti ovu novu ponudu, tada su nastupile pravne posljedice otkaza, a poslodavac Vam to mora dati u pismenom obliku tj. kao odluku o otkazu.
 

Zaposlen sam u toj firmi 12 godina i ponudili su nam novi ugovor o radu s izmjenjenim uvjetima koji ne zelim potpisati.imam li pravo na otpremninu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija