Jump to content

Nemoguća naplata pravomoćne presude


Luna33

Preporučene objave

Poštovani,od prije otprilike godinu dana imam pravomoćnu presudu za naplatu od cca 20 000 eura te istu putem ovrhe nisam u mogućnosti naplatiti.Želim naglasiti da se radi o odvjetniku koji i dalje uredno radi .Mene zanima dali isti može kazneno odgovarati zbog toga što se ja ne mogu naplatiti,ukoliko može dali ne vezano za kaznu dugovanje prema meni ostaje i da li zbog istog npr.mogu spriječiti njegov daljnji rad i sl.?!Radi se o odvjetničkom propustu pri radu ,no isti nije imao obvezno odvjetničko osiguranje tako da se to isključi kao mogućnost naplate,te sam isto prijavila HOKu,ali ne znam da je kažnjen.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Luna33 je napisao:

Ništa nije u njegovom vlasništvu.Sve je prebacio na suprugu.

pokusaj pobijanje duznikovih radnji..temeljem cega je prebacio na zenu? darovanjem, fol prodajom??

al sam negdje citala, da kad duznik imovinu prepisu na korist trece osobe, kako bi izbjegao podmiriti vjerovnika, onda vjerovnik moze ici tuzbom i pobijati duznikovu radnju..imaju rokovi u kojem se radnje mogu pobijati..

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija