Jump to content

mirovina hrvi


anonimno

Preporučene objave

Imate pravo kako je rečeno u postu iznad ovog. Međutim na vještačenju gledaju dali ste se liječili i prije DR-a, godine starosti, vrijeme provedeno u ratu i ratni put, a radni staž može, a i ne mora biti (ovisno o vještaku) otežavajuća okolnost u odmjeravanju radne nesposobnosti, Opća ili Profesionalna kao i srazmjeru civilni-vojni dio mirovine. Porazgovarajte sa svojim liječnikom opće prakse koji bi trebao znati koju dokumentaciju ste do sada sakupili i ovisno o tome poslati rečeno na IMK (ratni put,potvrdu o statusu dragovoljca-branitelja kao i čin, nije obavezno ali ne bi bilo loše izvaditi i potvrdu da se niste udaljavali iz postrojbe tijekom rata, rješenje o HRVI koje može biti i prvostupanjsko privremeno ali preporučam da sačekate drugostupanjsko iako može i ono biti privremeno, psihološko testiranje koje se mora obaviti 1 puta godišnje do stalnog rješenja o statusu HRVI i svu ostalu medicinsku dokumentaciju).

 

 

 

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam se prije rata lijecio,a moj karton kao i drugi

kartoni od prije rata vise ne postoje jer su izgorili u ratu. Imam o tom potvrdu.

Imam 43 god,nemam cin,imam status dragovoljca

i hrvi po ptsp chr.

Koliki bi mi mogao biti minimum a koliki maksimum

mirovine.

I da li onih 30% ide na civilni ili na vojni dio mirovine.

Ako ide na civilni a ja imam 2-3 god rad.staza sto to

znaci. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija