Jump to content

"Čudni" dopis od odvjetnika


anonimno

Preporučene objave

je napisao:

Da li je normalno da odvjetnik u službenom dopisu, pečatiranom i potpisanom, a koji se odnosi na cijenu usluga, napiše da moli da se prilikom uplate na devizni račun ne napiše da je iznos namijenjem plaćanju odvjetničkih usluga???

Nije normalno....ali je izgleda pravilo?! I to još odvjetnik tako? Ajme strašno....gdje mi živimo?

Prijavite uskocima...najbolje tako iskorjeniti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Žašto bi mu uplaćivali na devizni račun ako živite u Hrvatskoj. Platite u kunama na kunski račun . Možda je to memorandum - obrazac namjenjen za strane firme ili za naše državljane koji rade u inozemstvu. Mislim da ne vara državu jer u tom slučaju ne bi tražio da je to za odvjetničke usluge jer su one oporezive. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Ako ste bili zadovoljni uslugom, pa sto da covjeku ne ucinite ... Naravno, dobro se pripazite da ste pokriveni u slucaju da morate bilo kome ispostaviti racun itd. Ja jako volim kad se ljudi fino dogovore.

 

Sto se tice poreza, nadam se da vam je zaracunao jeftinije, pa nikome nece biti zao.

 

 

 

 

Samo ga ti nauci kako da vara i to ide odvjetniku u prilog

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija