Jump to content

zastara postupka, informacije


aguc

Preporučene objave

 

..naime prosle godine sam proglesen krivim za prekrsajno djelo, zalio sam se na presudu (zato sto je moja izjava nekako promijenjena, pise da sam priznao neko djelo koje nisam priznao, zvuci nevjerojatno ali je istina... a osoba koja je to djelo pocinila, je lagala na sudu da sam ja pocinio to djelo). zastara nastupa u 4. mjesecu ove godine. (djelo je pocinjeno u trecem mjesecu prije 2 godine. kog da ja pitam jesu li oni primili moju zalbu (poslanu preporuceno), il nisu, te kaj se desava sa mojim slucajem?

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U pravilu ako je išlo preporučeno onda je zaprimljeno. i otišlo na drugostupanjski sud na odlučivanje po žalbi.

 

No, možeš otići na prekršajni sud i tamo kod sutkinje pitat po broju prekršaja koji imaš kaj je sa time ? Vjerovatno te bu malo šetala po kancelarijama ili bu mam rekla da je otišel dalje. A ako je otišel dalje, nemaš brige nema teorije da dođe rješenje tako brzo nazad !!

 

Zastara je tu !! i bolje biraj prijatelje , vidiš da lažu na sudu !! :-D

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija