Jump to content

Bolovanje - maksimalna dužina trajanja?


anonimno

Preporučene objave

Molim Vas da mi odgovoriti koji je maksimalni broj dana koje liječnik opće prakse može držati nekoga na bolovanju pod istom šifrom? Naime, liječnica opće prakse mi je rekla kako me može držati maksimalno na bolovanju mjesec dana (da li se tu računaju samo radni dani???), te da me onda mora uputiti na komisiju! Ja sam u vremenu od tih mjesec dana otišao na posao, konkretno u utorak nakon Uskrsa, ali kako mi je imunološki sustav jako oslabljen odmah sam dobio enterovirozu (druga šifra bolovanja) te sam morao ostati kod kuće dva dana (srijeda i četvrtak). U petak sam opet nastavio raditi.

 

Budući da se i dalje osjećam loše radi izvorne bolesti, želio bih produžiti bolovanje, ali ne znam da li na to imam više pravo? Da li se dani koje sam radio smatraju kao prekid bolovanja i da li imam ponovno pravo od mjesec dana za nastavak bolovanja, ne znam? Molim vašu pomoć, hvala!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija