Jump to content

Odlazak u mirovinu - da ili ne ?


anonimno

Preporučene objave

Pitao bih pametnu i informiranu gospodu s ovog foruma (mrljavac, esad i dr.) neka mi onako ležerno kao da su oni u pitanju kažu: - "ŠTO BI NAPRAVILI DA SU NA MOJEMU MJESTU" i to po slijedećim uvjetima:

- DVO sa činom Satnika

- Dragovljac

- odličan ratni put (bez ranjavanja), od rujna 1991do veljače 1996 rat , DVO od siječnja 1998 godine pa nadalje

- HRVI 30% privremeno (drugi put drugostupanjsko) -F 43,1, F 45 ( za PTSP imam nalaze iz 1994god.)

- dugo sam po bolovanjima (bolovanje-posao-godišnji-bolovanje....), trenutno sam perspektivan ali stiže novi ustroj pa zatim i "NATO" i sve mi se čini da u MORH-u nemam više što tražiti.

Stoga molim navedenu gospodu neka mi jednostavno kažu, da li da se vučem još po bolovanjima i poslu ili da odmah idem na lječnički pregled za "procjenu radne sposobnosti", malo pojačam dijagnozu(f62,0) i na mirovinsko....?!

 

Naime, izborna je godina i dok je još aktualan ovaj zakon o braniteljima mislim da je prilika koju se ne bi smjelo propustiti.

Ukoliko dođe do smjene vlasti , a ujedno i promjene zakona ONDA DI SAM ???

ŠTO EKIPA MISLI O TOME ?

 

unaprijed hvala .............!!!! :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upravo tako. Što vrijeme ide dalje situacija je sve gora. Vi možete sa privremenim rješenjem u mirovinu. Probajte na bolovanje (100% vjerojatno imate pravo), ako možete pojačati dijagnozu još bolje pa tamo oko ljeta na mirovinsko. Pokušajte u međuvremenu ishodovati jednu dnevnu bolnicu ili grupne psihoterapije i napraviti psihološko testiranje. Ishodujte i dokumentaciju o statusu dragovoljca-branitelja i sve druge papire koje niste i lagano u mirovinu. Ne bi trebala biti loša.

 

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija