Jump to content

ima li zastare u slučaju "droga"


anonimno

Preporučene objave

količina- 2 extacy (u autu)

kada- srpanj 2003

daljnji tijek događaja- policija ispitivnje, iskaz-bez odvjetnika

dvoje ljudi u istrazi, jedan potpiše priznanje ,no x nađen u autu koji nije njegovo vlasništvo- mom.

u siječnju 2005.g "onaj koji je priznao" mjenja iskaz u "neznam čije je to" ,vlasnica auta, sada već njegova bivša cura na iglama. Sutra ispitivanje svjedoka koji su još bili prisutni kod pretresa, savjet njegovog odvjetnika, "neka kažu da ništa neznaju" ." Onaj koji je priznao" tvrdi da me ne želi sj...već da ja neprimim poziv i da će sve u 7.mj u zastaru.

Molim Vas Vašu expertizu jer ću poludit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ekspertizu?

dosta je nejasno napisano..

ali...

ako je netko nešto priznao pred istražnim sucem, teško da može kasnije reći "ne znam čije je to" i da to prođe, a da stvarno ne kaže i čije je...

to neće prihvatiti ni tužitelj, niti sud..

kod istražnog suca ga nitko nije ni na šta prisiljavao, nije natjeran na priznanje, mogao je slobodno iznijeti obranu...jel bilo tako? ili , ako nije, neka da jako dobar razlog zašto je primio na sebe odgovornost za nešto što nije učinio, i neka je otkloni od sebe na način da kaže čije je...

i za koje k.d. se uopće vodi postupak protiv te dvije osobe ispitane u istrazi? zašto je bila istraga?

(ona se ne provodi samo za posjedovanje iz čl.173.st.1.)

da nije bilo davanja-omogućavanja drugome? prodaje? posredovanja?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nije priznao sucu nego na policiji nakon privođenja, i tako stoji u službenom zapisniku koji smo oboje potpisali.

Taj iskaz je promjenio kod suca u sječnju ove godine da o tome ništa nezna, kako se to našlo u autu itd...

to je tek sad na sudu kao istraga,izgleda!? Neznam NIŠTA o takivim stvarima.Zato valjda i zovu svjedoke da utvrde čije je to.

Protiv mene se nevodi ništa al kako stvari stoje...

On "priznavatelj" kaže da ako do srpnja izbjegavamo odlaske kod suca,to ide u zastaru i više niko s tim nema ništa. Tako njegov odvjetnik kaže.HA!

Obzirom da neznam ni što je zastara niti od kad se slučaj računa da je u postupku,od dana kad smo privedeni ili ?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sve što je rečeno u policiji bez prisutnosti odvjetnika - ne vrijedi u kasnijem postupku...

Kreće se od samoga početka i sve se mora utvrditi i naravno dokazati..

Pred kojim se sudom vodi postupak, znate li bar to? Općinski, Županijski, možda Prekršajni?

 

Odgovori koje tražite ovise o tim nekim "sitnim" detaljima...i zastara(nemogućnost) pokretanja postupka ili daljnjeg vođenja ovisi o tome da li je u pitanju kazneni ili prekršajni postupak, za koje djelo se vodi...

Ne odazivanje na poziv suda?

Ne bih ponovno govorila o mogućim varijantama na tu temu, već je puno puta o tome ovdje pisano, malo prolistajte ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mogli ste ovo napisati u prvi Vaš post i već biste imali konkretan odgovor..

Ovako, kao da se igramo mačke i miša...

Nije da mi je teško odgovarati na pitanja, ali toliko puta se već ovdje upravo o ovome pisalo i objašnjavalo....pogledajte malo ranije postove i sigurno će te naći odgovor na ovo što Vas sada zanima..

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija