Jump to content

Molim savjet,pomoč,bilo što...


anonimno

Preporučene objave

Birokracija me dovodi do...(da ne pišem do čega).

1.-Na bolovanju,priznato 100 % sa pravom 3 godine unatrag.HZZO nemože isplatiti razliku do 100% jer firma(privat)nije tražila povrat love od Hzzo-a.

2.-Postavio sam prije pitanje o seoskim strežama.Ispalo je da su to bile postrojbe Narodne Zaštite.Pronađem zapovjednika,on pronađe dokumente koji su bili zaljučani u sefu mjesnog odbora,preda ih uredu za obranu.Pazi sad:ekipa kaže da su priznavali još prošle godine,ove više ne.Zar sudjelovanje u ratu može ishlapiti s vremenom?

3.-Pozvan sam od HZMO-a na vještačenje.Ali ne u svojoj Županiji gje mogu doći pješice,več 150 km dalje(nije ZG).pravdaju to ekonomičnosču poslovanja.Zaposlen sam u firmi koja ima tamo sjedište.Kako bi tek bilo da sam iz Čakovca a radim u firmi iz Dubrovnika?

Ekonomičnost?Pa oni mi moraju nadoknaditi putne troškove.

 

Molim savjet što napraviti prije nego totalno...

Xanaxi Zonadin mi postaju preslabi...

:bonk: :bonk: :-P :couple: :couple: :trava: :trava:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

2.-Postavio sam prije pitanje o seoskim strežama.Ispalo je da su to bile postrojbe Narodne Zaštite.Pronađem zapovjednika,on pronađe dokumente koji su bili zaljučani u sefu mjesnog odbora,preda ih uredu za obranu.Pazi sad:ekipa kaže da su priznavali još prošle godine,ove više ne.Zar sudjelovanje u ratu može ishlapiti s vremenom?

:

da li je ekipa tebi pokazala zakon po kojem to više ne vrijedi?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Genijalac je rekao da pokrenem Upravni postupak,kojeg če naravno negativno po mene rješiti.Još je rekao da su 2005 svima priznavali,2006 ponekad a 2007 više NEMA.Kao-gdje sam do sada bio! :rigoleto::rigoleto:

 

Kad god sam pročitao ili čuo da je branitelj počinio suicid,kao da je i dio mene umro.Sad mi dođe da nekome počinim isto. :-x:-x

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko ja znam u Zakonu nema vremenskog ograničenja, ali Narodnu zaštitu priznaju samo uslučaju da iz nje imaš prelaz u MUP ili MO. I pusti njihove priče, sve što tražiš tražiš pisanim putem pa tako i dobivaš pismeni odgovor, a u njemu mora navesti nekakve zakonske odredbe ako postoje. Samo po sebi Narodna zaštita trenutno ne donosi ništa jer od datuma njenog osnivanja pa do raspuštanja nemaš dovoljno dana za nikakav status.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija