Jump to content

Rastava braka


anonimno

Preporučene objave

Rastavu braka nemojte odugovlaciti, jer ce se brak ionako razvesti, pogotovo ako postoji tuzba za rastavu braka.

U svemu tome mogu jedino djeca stradati, ako ih imate, a inzistirati ostati s nekim tko vam je jasno do znanja dao da ne zeli dijeliti zivot s vama nema nikakvog smisla ( cak iako imate nekih osjecaja za tu osobu).To bi bila agonija, popracena s mnogo gorcine, da biste na kraju i sami, vjerojatno, predlozili rastavu braka.

Taj netko nije jedini na svijetu.Mozda jos sretnete nekogatko ce biti prava osoba za Vas.

Ne mozete nekoga silom zadrzati uz sebe, jer ce Vas taj netko muciti neuzvracenim osjecajima, a to je gorje nego da nije kraj Vas.

Najbolje se rastanite u miru i zbog zajednicke djece ostanite u civiliziranom odnosu, nego da se sve to pretvori u netrpeljivost sto se kasnije lomi preko zajednicke djece koja nisu nista kriva.Morate misliti i na njih.

To sto mislite odugovlaciti bit ce samo vama veliki minus, pogotovo ako se ne pojavite u CZZSR, jer ce Vas optuziti da ne suradjujete s njima.

Rastati se mozete sporazumno ili ne, ali mislim da sud razvede brak nakon godine dana, ako se produzi kriza u bracnnoj zajednici, i ako partneri ne zive zajedno.

Stoga ne znam koliko vem se isplati otezati uopce, kad ce se brak ionako raspasti, ako nema razumijevanja i dobre volje na suprotnoj strani.

Ovo Vam kazem iz vlastitog iskustva.

 

Pozdrav.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

24.09.2003 zavrsilo posredovanje

25.11.2003 Mjesno nenadlezan sud u sesvetama

4 mjeseca bez rjesenja o kontaktima CZSS krsi prava djece a zena sprecava kontakte

22.03.2004 Izuzece ureda Sesvete zbog kriminalnih radnji, Rjesenje o zabrani kontakata, neprosljedjivanje zalbe

04.02.2005 trece rociste zahtjev za obostranim vjestacenjem

a drzava i dalje krsi prava djece

09.11-15.12.2003 ne vidjam djecu

15.12.2003 - 30.07.2004 ne vidjam djecu

30.08.2004 do sada ne vidjam dejcu uopce...

Zasto zenama omoguciti brzu rastavu,nije zivot exspres lutija...

A crkveno vjencanje,one imaju djecu i nas novac ako su frigidne nista im drugo ne treba a ako ne vec imaju drugog a mise moramo patiti sa babama u CZSS koje nas zlostavljaju...

E pa ne moze....

tata dva sina

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Boris, ne odugovlacite vise.Vasa Vas je bivsa ostavila i s tim se morate pomiriti. Rastaniote se i krenite u novi zivot. Ne govorim Vam da zaboravite djecu, to nikako, ali morate konacno poceti zivjeti normalnim zivotom i usmjeriti energiju na korisnije stvari.

Kada se malo smirite racionalnije cete razmisljati i povuci prave poteze.Nemojte vrijedjati bivsu, jer tako samo potvrdjujete ono sto ona govori.

Kada se oboje smirite bit ce Vam lakse i komunicirati.

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Iskreno receno, vise me nije briga zbog cega dve godine cekam rastavu , dal zbog nedostatka kadrova, pretrpanosti sudova....ja samo znam da ce mi uskoro puknut film i pitam se trebam li nekog ubiti, pa da se to konacno rijesi. on, za razliku od vecine muskaraca ovdje, nikad nije nista niti kupio tom djetetu, niti poslao novac. niti mi je sad to vise vazno.. ja samo zelim taj razvod!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija