Jump to content

Upravni sud


mcgreg

Preporučene objave

Pozdrav, trebamo savjet u vezi upravnog suda, podnijeli smo tuzbu protiv rjesenja minstarstva u 6 mj. 2005 g. Kad nazovemo na sud da nam provjere status predmeta odgovor je da jos ceka na obradu, tj. da se sada obradjuju predmeti sa signaturom iz 2003, sto znaci da smo mi na redu krajem 2008 g.

 

E sad, na stranicama suda objavljen je zakljucak sa sjednice... koji nam daje za pravo u nasem slucaju te bi po njemu mi trebali dobiti parnicu, da li da saljemo pozurnicu sa vezom na zakljucak ili cemo time izazvati neke negativne konotacije, sto nam je cinit? Jer nas ovo cekanje kosta para i para.

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

mcgreg je napisao:

Pozdrav, trebamo savjet u vezi upravnog suda, podnijeli smo tuzbu protiv rjesenja minstarstva u 6 mj. 2005 g. Kad nazovemo na sud da nam provjere status predmeta odgovor je da jos ceka na obradu, tj. da se sada obradjuju predmeti sa signaturom iz 2003, sto znaci da smo mi na redu krajem 2008 g.

 

E sad, na stranicama suda objavljen je zakljucak sa sjednice... koji nam daje za pravo u nasem slucaju te bi po njemu mi trebali dobiti parnicu, da li da saljemo pozurnicu sa vezom na zakljucak ili cemo time izazvati neke negativne konotacije, sto nam je cinit? Jer nas ovo cekanje kosta para i para.

 

hvala

 

malo više informacija o slučaju, pa možda uspijem pomoći u kojem smjeru da reagirate (navedite prirodu spora, članke zakona koji su u igri...) :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija