Jump to content

Multanova


anonimno

Preporučene objave

Dakle nisam vozio automobil, ali netko je, naravno, slikala ga mutanova, 80 km/h, te su jos stavili da se vozilo nije zaustavilo na "policijski stop" i da je u to vrijeme vozilo bilo ne registrirano.

Na slici se vidi vozilo sa registracijom a vozac ne!

Vozilu je bilo placeno obavezno osiguranje, tehnički je isteko 5 dana! Za ono da nije stalo vozilo, to ja nemogu znat!?

Uglavnom policija je to sve dala sucu za prekršaje koji je slučaj rješio i napisao da sam ja kriv jer je službena osoba po nalogu broj ****** vidjela vozača !?? :-o kazna 2500 kn.

Molim za pomoć, kako složiti prigovor?

Unaprijed Hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemojte se zasad maltretirati s tim o kojem se prekršaju radi, lijepo u roku od 8 dana šiknite prigovor s jednom jednostavnom rečenicom, "U otvorenom roku ppodnosim prigovor na Prekršajni nalog broj taj i taj kojeg je dana xxxxxxxxxx izdao xxxxxxxxxx i predlažem da se u konkretnom slučaju odredi glavna rasprava.2 Uz to, navesti ime i prezime i adresu i vlastoručno se naškrabati na kraju priče. Nikakva objašnjavanja nisu potrebna budući da će na raspravi biti dovoljno vremena za obrazlaganja i iznošenja daljnjih dkaznih prijedloga iliti otezanja do zastare.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija