Jump to content

ČLAN 215 A


anonimno

Preporučene objave

DOBAR DAN,

OPTUŽBA 215 A . BIVŠA ME TUŽI , TJ POLICIJSKI ZAPISNIK, A SADA BI POVUKLA TUŽBU A SUDAC NE DOZVOLJAVA .

DALI IMA PRAVO NA TO??KAKO DA TO RIJEŠIM JER JEI ZJAVA DATA U STRESU I NAPUHANA.

KAKO DA TO DOKAŽEM.

ANONIM 22

 

DRUGO:

GOSPODJA JE POTPISALA UGOVOR DA ĆE REDOVITO I POTPUNO PLAĆATI PREUZETE OBAVEZE IZ STAMBENOG KREDITA, PA DA KADA GA U CIJELOSTI ISPLATI - I DOBIJE BRISOVNO OČITOVANJE OD BANKE, MOĆI SE AUTOMAZTSKI UPISATI KAO VLASNIK.

MEDJUTIM TO ONA NE ČINI, I SADA BIH JA OTKAZAO UGOVOR TJ. RASKINUO UGOVOR.

PRODAO STAN , VRATIO BANKI NOVAC A NJOPJ RAZLIKU KOJU MI JE DALA DO PUNE CIJENE.

GDJE SU PROBLEMI U TOME???

ONA NI NE ŽIVI VIŠE U TOM STANU.

I NE PLAĆA KRDEIT , A BANKA MI JE UZELA DEPOZIT I RAZGRANIČILA GA JE DO 11 MJ.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je policija zaprimila njezinu kaznenu prijavu i ako je dodatnim izvidima istu potkrijepila, onda je prijava proslijeđena nadležnom ODO na odluku. Oni su potom ocijenili ima li dovoljno "materijala" za optuženje i kako iz Vašeg posta proizlazi, njega je bilo, jer je uslijedilo podnošenje optužnog akta sudu.

Sada će se cijela stvar raspraviti u dokaznom postupku na glavnoj raspravi pred tim sudom, a Vaša supruga, kao oštećena strana će svjedočiti.

O njezinu iskazu i ostalim dokazima ovisit će odluka.

Ovdje se radi o kaznenom djelu gdje se kazneni postupak pokreče i vodi po službenoj dužnosti, a ne po prijedlogu oštećenika, i nema sada nikakvog povlačenja prijave (tužbe kako ju Vi nazivate).

Čisto sumnjam, ali nije isključeno, da je optuženje napravljeno samo i jedino na temelju izjave/prijave bivše supruge.. mora biti bar još nešto od dokaza...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija