Jump to content

savjet


flak

Preporučene objave

Ja već oko pola godine redovno čitam savjete i tuđa iskustva, koja su mi puno pomogla kada mi je bilo njagore, da nije Mrljavca i Vas drugih ja bi još više otiša u k.... Zato svima Vama jedno veliko HVALA, samo tako nastavite.

Ja bi se registrirao ali neznam kako, a djeca su mala pa neznaju ni oni, zamene je i ovo veliki uspjeh jer ja i kompjuter ne idemo zajedno pod ruku.

Imao bi ja što napisati o sebi i svojim problemima, ali nemam živaca za to.

Samo sam Vam htio dati svoju podršku i još jednom hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskreno, kratko i jasno, a o čitanju ovih foruma mišljenja sam da se toga najmanje trebate pribojavati, jer imaju "čitači" puno važnijih tema nego što smo mi oboljeli branitelji i nazovi to tako našim pravima. :coffe:

 

BERLIN, 5. veljače 2007. (Hina) - Tajna pretraživanja osobnih računala od strane policije pomoću specijalnih programa 'trojanaca', nezakonita su, odlučio je u ponedjeljak Njemački vrhovni sud (BGH), dok tužiteljstvo i policija smatraju da im se time oduzima važno sredstvo u borbi protiv terorizma i kriminala. A mi po uzoru na Njemačku.

:lol:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo nekidan sam saznao da sada u tvrtkovoj ako imaš vozačku dozvolu kategorije iznad B odnosno C;E i D moraš donijeti i novi lječnički pregled u papirima za vještačenje za mirovinu

 

odnosno došao je čovjek u tvrtkovu sa papirima od morh-a je umirovljen ptsp u 11/06 i sada po zanimanju je profesionalni vozač SSS zanimanje kv vozač u vojsci od 92 GBR i sve donese nalaze i teta mu da papir za zdravstvenu iskaznicu i traži papir (lječnički pregled za C i D kategoriju i da nemože poslati papire dalje u MOBS dok nedostavi potvrdu o lječničkom pregledu za C i D

 

pitane je sada dali mora pasti na tom lječničkom ili proći i dali je to po novom zakonu ili a svi znamo koliko košta odjavljivanje kategorije u MUP-u cca(500 kn ) što napraviti i ako mi možete pojasniti

 

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Da ne otvaram novu temu,moze savjet:Dobio sam nakon smiješne odluke prvostupanjskog riješenja o nekakvim elementima ptsp-a i zalbe na to riješenje 20% hrvi na drugostupanjskom uz izgovor da inače nedaju u "ovim vremenima"nikom ni toliko a taj dan sam sa svima pričao tko je ušao na povjerenstvo prije mene i svima su dali po 20% i tko je bio pričuva ili gbr(ja)i nevezano kad su proveli ratne dane u vojsci.Sad me zanima jer nemogu više izdrzat svu tu nepravdu,dali mi se isplati dalje zalit upravnom sudu i dali mi mogu i to oduzet zbog zalbe ali sam nekako siguran da bi mi se isplatilo jer sam stvarno u k...u.Neznam kud sa sobom,svašta mi se mota po glavi,a najgori su mi ovi "branitelji"koji se hvale po birtijama kako su obranili hrvatsku a dobili su recimo prošli mjesec 40% samo na ptsp bez ijednog lezanaj ili dnevne bolnice(ja recimo 3 lezanja u jankiću po 3 mjeseca i ništa bolje a nakon 43.1 imam 62.0 i 41.0)Tek sad vidim da sam puno otišao sa pitanja koje se odnosi na zalbu upravnom sudu.Sorry ako sam dosadio nekom ali ja mislim da slični meni me razumiju jer se plašim za moje sutra.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gledajte kolega , ukoliko podnwsete tužbu upravnom sudu na navedeno rješenje doćo će te u pat poziciju za slijedećih 3-5 godina.Naime status hrvi priznat Vam je privremeno, a prema praksi MOBMS-a, protekom istoga neće Vas pozvati na novu ocjenu radi nastavnog priznavanja statusa sve do otprave suda.Ako Vam i usvoje tužbu sud ne ulazi u meritum stvari nego vraća predmet uz naputke na ponovno donosenje rješenja. Moj savjet Vam je da ne podnosite tužbu nego se nastavite liječiti i za taj period koji bi predmet stajao na sudu Vi ćete svoj status najvjerojatnije riješiti za stalno a možda nešto i povećaju slijedeći put.Što se tiče nepravdi toga je bilo i biti će , no to je otvaranje Pandorine kutije i sama rasprava bi krenula u krivom smjeru što nije za ovaj forum.Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija