Jump to content

prijevara T-coma


anonimno

Preporučene objave

Ljudi,T-com Nas sve vara i pljačka jer naplačuje i pozive na koje se nitko nije javio.(znači zoveš - telefon zvoni - sugovornik se ne javlja-a oni sve to naplate)

Naravno govorim za fiksnu telefoniju.

Za sve gore navedeno imam i dokaze s kojima mogu potkrijepiti svoje tvrdnje.(ispis poziva)

Zamislite kako nas pljačkaju na sve načine,nije im dosta što plačamo pretplatu i ostvarene pozive -već sad plačamo i neostvarene pozive,što je totalni apsurd i pljačka naroda.Htio bi vidjeti pravilnik i tko ga je potpisao ,gdje se vidi da je to dopušteno.

Pitanje:Pošto se ne radi samo o mome slučaju,što konkretno učiniti da se tome stane na KRAJ ,jednom za sva vremena??? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da nisam siguran ne bi sigurno pisao budite uvijereni u to.To nisam napisao iz jednog primjera,već pratim i zapisujem sebi u osobnu evidenciju unatrag 3 mjeseca,brojeve koje zovem a nitko se ne javi .Zapišem pozvani broj,datum i vrijeme pozivanja,te trajanje poziva.Uredno si naplate 5,10,12,20...sec (jednu obračunsku jedinicu)

Recite mi s kim VI razgovarate 5 sec uključujuči prvi ton zvonjave(uspostavu poziva)? :-?:-x

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Živa istina,sve gore navedeno,recimo zovem neki mob,a on se ne javlja,zovem 7,8 puta jer trebam hitno dobit taj broj,i znam da ga nisam dobio i onda na ispisu dodje da sam imao 7,8 poziva na mobilni naplaceno kako kad,zavisi koliko sam cekao zvono da se javi,o fiksnim brojevima da i ne govorim!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne da se pravnici neće bosti s t-comom, nego je upitno to što ovdje navodite. Naime, pogledao sam svoj ispis i toga jednostavno nema. Pozivi za koje nije uspostavljena veze nisu naplaćeni. Ali zato su naplaćene obračunske jedinice (opavdano) kod onih poziva kod kojih se s druge strane javila "sekretarica" sa porukom tipa pretplatnik ne odgovara na vaš poziv, molimo nazovite kasnije.

 

A btw: čemu služi udruga potrošača ili kak se već zove?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gospodine ,molim Vas!! Vi želite reći da ja lažem ???

Neka se svi jave (a već se neki jesu ) kojima je T-com naplatio a da nisu uspostavili vezu sa željenim sugovornikom s tim da se nije javila ni aut.sekretarica.Ako ništa drugo da pobijete tvrdnje ovog gospodina(da ja lažem).

Gore sam napomenuo da ovo tvrdnju nisam napisao prilikom 1 iili 2 neodgovorena poziva,već sam neodgovorene pozive pratio i upisivao ,te uspoređivao sa ispisom poziva,gdje se lijepo vidi da komunikacije nije bilo a "oni" lijepo naplatili -OPLJAČKALI!!!

 

 

 

 

 

 

re Odgovori

 

Ne da se pravnici neće bosti s t-comom, nego je upitno to što ovdje navodite. :-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gospodin koji je objavio post je sasvim u pravu, samo da kažem: Dobro jutro!!! Za svaki neuspostavljeni telefonski kontakt plaća se 0,23 kn. To sam primijetio 2003. godine jer mi je na ispisu bio popriličan broj takvih stavki. Onda sam nazvao sebe u ured, u kojem naravno u tom trenutku nikog nije bilo, zapisao datum i vrijeme...nitko nije odgovorio na poziv, obračunska jedinica-1,00, iznos-0,23 + PDV, naravno. Na moj upit T-com zbog čega takav obračun odogovor je bio da kad mi se s druge strane nitko ne javlja neka skratim i spustim slušalicu.

Sada sam sklopio ugovor s drugim operaterom i stvar štima.

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ljudi jednostavno nemojte koristiti usluge T-coma.

 

Sad ima izbora i u fiksnoj i mobilnoj. Što se tiče interneta, uvjerio sam se i da je homebox bolji od dsl-a, a da ne kažem vip-ova mobile connect kartica (iako ni vip-ovci nisu cvijeće).

 

Katastrofalnu uslugu u t-comu primijetio sam u više navrata, od plaćanja računa, lopovskih tarifa, sporosti u pružanju usluge (ljudi čekaju dsl po nekoliko mjeseci, jer su čelnici t-coma podjelili otkaze pa nema više tko ugrađivati kutije).

 

Neka pljačkaju nekog drugog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako se poziva telefonski broj koji je spojen na kućnu centralu, onda T-com uspješno spaja do centrale i to naplati. To što se na internoj liniji koja nije u nadležnosti T-Coma nitko ne javi, druga je stvar. Provjerite svoje izvode u tom smislu, a gore navedeno objašnjenje imate na stranicama T-Coma.

 

Mene muči drugi problem. Uredno mi se na izvodima pojavljuju pozivi, jedan ili dva mjesečno,ne više, prema brojevima s posebnim tarifama (060) za koje sam siguran da ih niko iz kuće nije zvao. Jedan ili dva poziva, mali je iznos pa se nikom ne isplati žaliti, a kad se to napravi velikom broju pretplatnika, dobit bude sasvim zgodna pa se podijeli između vlasnika broja i ilegalnog "izvođača" unutar T-Coma. Nekad, prije nego što su ispisi poziva bili dostupni, to su radili naveliko, ali mi se čini da običaj ni sada nije iskorijenjen.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zamislite koliko ljudi samo prevare mjesečno,na pozivima gdje se nitko nije javio i kolika im je dobit!?PLJAČKA!! I to legalna,Gdje je tu pravna država ,gdje je državno odvjetništvo ,gdje je inspekcijska služba,gdje je....

 

Koliko ima ljudi koji su stari ,nemočni,bolesni,slijepi,siromašni... koji plate t-comu i odreknu se korice kruha,da se čuju sa svojim najdražima,da riješe posao ili potraže pomoć...a za nagradu još i plačamo pozive gdje nismo razgovarali.

SVI smo prevareni što koristimo T-comove usluge + naravno plačamo pretplatu koju smo platili ranih 90-ih :-?:-x

Samo tako -naprijed T-COM :-x

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iako o T-Comu nemam ništa bolje mišljenje nego Vi, ipak me smeta kad se bilo koga optužuje za nešto što ne stoji. Evo još jednom objašnjenja, ovaj puta kopija s T-Comovih stranica:

 

T-Com naplaćuje isključivo ostvarene pozive. U vašem slučaju riječ je o tome da ste pozivom na taj broj uspostavili vezu s kućnom centralom tvrtke, dakle, T-Com je isporučio vaš poziv. Iako je pozivani broj prihvatio poziv, centrala je podešena tako da ne daje niti poseban zvučni signal, niti poruku da je u tijeku traženje prve slobodne linije unutar centrale. To znači da je poziv trajao, a T-Com ju je evidentirao kao isporučenu uslugu.
centrala

 

Tko bi trebao podesiti privatnu centralu? T-Com??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

http://www.potrosac.hr/

definitivno korisna stranica..

 

a koliko se sjecam, bilo je govora i oko ovakvih i slicnih slucajeva, pa ne bi bilo zgorega da im se obratite i vidite sto vam oni mogu reci..

 

svakako bi bilo konkretnije i konstruktivnije, nego ovdje polemizirati jesu li ili nisu i tko to je ili nije u pravu..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Poštovani buntovnici s razlogom , ne gubite živce i nedajte se guliti od lopovskog operatera .

 

Predlažem da pređete drugom operateru kaj sam napravio i ja početkom ove godine.

 

Nema harača u obliku mjesečne pretplate , i za 150 kuna mjesečno surfate danonoćno.Fiksni broj ostaje stari , a do danas nisam imao nikakvih problema sa kvalitetom usluge.

 

Mjesečni iznosi računa su mi manji za stotinjak kuna.

Više saznajte na :

 

BESPLATNI INFO TELEFON

0800 50 10

http://www.amis.hr/

 

Želim svima odlično zdravlje !

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija