Jump to content

Otpremnina


anonimno

Preporučene objave

mali savjet za rad na forumu.

pitanja postavljaš u istoj temi koju si odgovorio. ako vidiš da već postoji neka tema npr. "kako u vojnu mirovinu" pa ako je tvoje pitanje takvog ili sličnog sadržaja onda ga postaviš u toj temi. takav način rada olakšava tebi da dobiješ korisne informacije i nama koji odgovaramo na pitanja.

nadam se da si me shvati, ali slobodno pitaj ako nije jasno. :thumbs:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijatelju ti si dobio kao opremninu 3 prosječne plaće, a na temelju ove zamolbe dobivaš na osnovu profesionalne nesposobnosti još 3 pune bruto plaće i razliku za od 3 prosječne ( ovo što ti je već isplaćeno ) do bruto iznosa.Pogledaj na platnoj listi kolika ti je bruto plaća pa možeš izračunati točan iznos.Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vidim da ste svi skupa dosta dobro upućeni u problematiku vojske i policije.

Ozirom da planiram do ljeta ići u redovnu policijsku mirovinu, inače još radim kao policajac, mene interesira dali tko zna kada će na snagu stupiti novi Zakon o policiji, gdje se predlaže otpremnina u visini osam zadnjih plaća, navodno da će sve to skupa ulaziti u prosjek, iako ja ne vjerujem što se govori o 1000 i nešto eura po godini staža.

Moj sindikalitst kaže biće ,samo da prođe saborsku proceduru, znam i ja da će biti , ali kad?

Zato molim kolege da provjere i da jave.

:thankyou: :coffe:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Vidim da ste svi skupa dosta dobro upućeni u problematiku vojske i policije.

Ozirom da planiram do ljeta ići u redovnu policijsku mirovinu, inače još radim kao policajac, mene interesira dali tko zna kada će na snagu stupiti novi Zakon o policiji, gdje se predlaže otpremnina u visini osam zadnjih plaća, navodno da će sve to skupa ulaziti u prosjek, iako ja ne vjerujem što se govori o 1000 i nešto eura po godini staža.

Moj sindikalitst kaže biće ,samo da prođe saborsku proceduru, znam i ja da će biti , ali kad?

Zato molim kolege da provjere i da jave.

:thankyou: :coffe:

 

U prijedlogu Zakona o policiji predloženo je da se otpremnina regulira Zakonom o policiji( do sada je regulirano Koloktivnim ugovorom ) i da iznosi 8 posljednjih isplaćenih plaća, a što zastupa sindikat policije.Kako je zakon u izradi i usvajanju pitanja , te ako i to bude uzeto u obzir, usaglašavanje pregovaračkih odbora Vlade RH i sindikata trebalo bi biti gotovo do 3.mjeseca 2007. kako bi se isti uputio u proceduru u Saboru.Ako prođe vjerojatno bi se primjenjivao od 1.07.2007. Toliko ja znam ukoliko netko zna još nešto neka ti odgovori.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija