Jump to content

hitno pomoć Esade


anonimno

Preporučene objave

Dobio sam rješenje po kojem počevši od 16.11. 2006. trajni gubitak sposobnosti za rad. Tijekop postupka ustanovljeno je da je zbog 30 % bolesti u svezi čl. 2. st. 2 ZOPHBRD i 70 % bolesti koja nije u sveti č2. s. 2. ZOPHBRD-a nastupio trajni gubitak sposbnosti za rad 16.11.2006. god. ( opća nesposobnost za rad) ..

Nermam čin, znači vojnik, imam stats RVI 30 %, a nisam dragovoljac.

Molim vas klika će mi biti mirovina ...

Molim vas što žurnije odgovor..

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

esad je napisao...., nego zašto si tako malo dobio vojni dio, javi mi na pm ili email

Prijatelju sada većinom daju postotak koliko imaš invalidnosti.Jedino me tješi da je bar do sada upravni sud donosio presude u našu korist( bar u primjerima koji su meni bili dostupni ) uz tumačenje da omjer invalidnosti ne znači automatski i taj omjer kao psljedica rata i vraćao nazad na novo postupanje u HZMO uz naputke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gip je napisao:

Ma to nije moguće. Što je s onima koji nemaju još riješen status HRVI? Po toj logici takvi ne bi dobili nikakav vojni dio. Mislim da to netko muti vodu.:roll:

Oni koji nemaju riješen status HRVI dostavljaju ratni put i na temelju njega i dokumentacije donose sud.Puno ovisi koji će te vještak dopasti i kakve je volje da pregleda svu dokumentaciju.Nemaš bojazni možeš proći sasvim solidno i nakon dobijanja stusa HRVI pokrenuti novi postupak radi ocjene invalidnosti, a naravno i radi povećanja koeficijenta pri obračunu mirovine koji je sa statusom HRVI veći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija