Jump to content

što je sa ostalima


anonimno

Preporučene objave

ako smatrate da je nesto provokacija onda na nju ne odgovarate,

vrlo jednostavno...

 

moderatori i urednistvo je tu da ocijeni sto je za brisanje a sto ne..

svoje prijedloge ako ih imate, ostavite u knjizi gostiju, ne zachatavajte otvorenu temu..kako ovu, tako i ostale..

 

cijeli forum, pa tako i ovaj podforum, je otvoren svima i na njega do daljnjega pristup imaju svi zainteresirani (registrirani ili ne) na bilo koji nacin..

ima jos pitanja? nejasnoca?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to je moja stvar kad budem odlučio napustiti ovo.ti šte se nekome uvlačiš u dupe pa se moderatoru pokušavaš ulizivati ,to je tvoj problem....nikada nisam rekao da netko tko misli drugačije od mene da je provokator...al svatko može shvatiti da ste vi pod anonimnim uvijek tu s nekim provokacijama i želite u biti reći da se na ovom forumu najviše pojavljuju lažnjaci i da upravo tu dobivaju upute kako bi ostvarili svoje lažnjake....pa to je stvarno sramota ako ste pokušali ove poštene dečke koji svima pomažu savijetima,al naravno lažnjacima zasigurno nikad nije im palo na pamet da nešto pomažu...ja sam tu prije svega radi prijatelja ,branitelja,invalida a ne glupih provokatora i sam odluku donosim kad više nebudem tu otvarao stranice.... poleti u visine i spusti se na laticu cvijeta :amen:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Divota jedna. Divota.

 

Molim anonimne i registrirane, postene decke i nepostene, laznjake i prave i sve ostale da lijepo ponovno procitaju pravila foruma. Oni koji su ih si bez pitanja od nas "posudili" za svoje forume bi ih vec trebali znati napamet, ne?

 

Slobodno si procitajte i ovo http://www.legalis.hr/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=12135&forum=33&0

 

Dok vi tako citate ja cu ovu temu lagano :closed:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija