Jump to content

A šta da radim?


anonimno

Preporučene objave

žalio sam se na mišljenje vještaka na prvom stupnju, pa me zvali iz tvrtkove drugostupanjske i vele da napravim pregled kod interniste jer mi psihijatar spominje da imam gastritis.

zaista bolujem od ptsp još od 1994, ali sam sad sav isprepadan sa ovim pričama i primjedbama prvog vještaka da ne znam što da radim.

da li mi nalaz interniste ide u prilog ili odmaže?

kako oni mogu tražiti koje preglede da obavljam, tko će gutati ono crijevo, zar im nisu dovoljni nalazi psihijatra...

pomagajte!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

što da ti pomognemo, gurati crijevo u želudac :-D

i ne moraš se bojati novog nalaza u dokumentaciji, jedino ako u liječničkom kartonu ima spomena o problemu sa gastritisom prije rata pa ti to može na žalost utjecati na povečanje civilnog dijela invalidske mirovine. u drugom slučaju ide u tvoj prilog što je i vjerovatnije jer je to spomenuo tvoj psihijatar i stavio komborititet između ptsp i gastritis.

s obzirom da si se žalio pretpostavljam na odnos vojno-civilno viši vještak prihvača žalbu ali mora imati i nalaz specijaliste za bolest gastritis jer mišljenje psihijatra za tu bolest nije mjerodavno.

 

a sad gutanje crijeva. ako želiš izbjegnuti patnju i neugodnost prilikom gutanja crijeva poslušaj moj savjet i vjeruj mi.

kad teta stavi crijevo u usta i kaže progutaj učini to u trenu kao da progutaš bombon i vjeruj mi da ništa ne osjetiš a ako to budeš izbjegavao onda je mučenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

esad je napisao:

a sad gutanje crijeva. ako želiš izbjegnuti patnju i neugodnost prilikom gutanja crijeva poslušaj moj savjet i vjeruj mi.

kad teta stavi crijevo u usta i kaže progutaj učini to u trenu kao da progutaš bombon i vjeruj mi da ništa ne osjetiš a ako to budeš izbjegavao onda je mučenje.

 

Puno je gore !!!!!!!!!!!! Užas jedna , nedavno sam . toćnije u 11 mj. prošle godine to radio UŽAS !!!!!!!!!

Bit će ti :rigoleto::rigoleto::rigoleto::rigoleto::rigoleto::rigoleto::rigoleto::rigoleto::rigoleto::rigoleto:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Puno je gore !!!!!!!!!!!! Užas jedna , nedavno sam . toćnije u 11 mj. prošle godine to radio UŽAS !!!!!!!!

 

Nije baš tako. Malo nelagodno, više je strah jer smo čuli od drugih (kao i sada što gospodin navodi da je to rigoleto) pa nas dodatno muči neizvjesnost. Ja sa ne ubrajam baš u hrabre, a sjećam se da su išle suze na oči, tijekom pretrage dolazi do podražaja na povraćanje (ali do njega ne dolazi), sestra obriše slinu koja malo izađe iz usta...Moći ćeš i ti to, ne brini se.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A kaj misliš da ti moraaju snimiti nešto iz pozadine, kam bi to onda gurali cijev LOL., Međutim nemoj se skirati evo bila je moja mama na gastroskopiji i veli da sad koriste neka druga crijeva i da to više nije kako je bilo bekad. Ona zbog želuca ide na to gutanje cijevi 1 puta godišnje i ponavljam promjene su na bolje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija