Jump to content

moj pas je ugrizao nekoga


anonimno

Preporučene objave

moj pas je ugrizao mog prijatelja za nogu. to je bilo kod trece osobe. on me nece tuziti no zanima me hoce li drzavne institucije pokrenuti neki postupak protiv mene posto su lijecnici uzeli i moje podatke kad smo dovezli ugrizenog. nije neka teska ozljeda no htjeli smo biti sigurni. sto mogu ocekivati? hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Točno je, ukoliko Vas on prijavi onda ćete sucu za prekraje. Mi smo imali slučaj da je naš pas pobegavši iz dvora rastrgao u susjednoj ulici nečijeg psa. Vlasnik je doznao čiji je pas to uradio i prijavio nas policiji. Platili smo kaznu kod suca za prekršaje na ime uznemiravanja javnog reda i mira.

Nismo bili krivi nizašto. Kod sudije smo pitali kako tumači to što je i onaj drugi pas bio na ulici. Odgovorio nam je: "Pa, on je Vas tužio".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa u svakom slucaju za krsenje javnog reda i mira nema osnove. Tko nam je kriv da su nam zakoni idiotni. Ili su to mozda ipak suci za prekrsaje? :-P

je napisao:

Mi nismo namjerno pustili psa van. Da je na[ pas rastrgao vaseg psa, ja bih vam izjavila moju sucut i upitala>Kada ste toliko zaljubljeni u svog psa, sto ste ga onda drzali na ulici?javascript: justReturn()

:-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Mi nismo namjerno pustili psa van. Da je na[ pas rastrgao vaseg psa, ja bih vam izjavila moju sucut i upitala>Kada ste toliko zaljubljeni u svog psa, sto ste ga onda drzali na ulici?javascript: justReturn()

:-P

 

ma sunce moje ne bi ti imala vremena da išta pitaš jer bi onda jedna vlasnica psa rastrgala drugu vlasnicu psa onako kako je njen pas to učinio njenom psu-kad već pričaš o namjeri-ovo bi se kvalificiralo kao rastrgavanje na mah.

daj se zatvori u mišiju rupu i ne odgovaraj više- mene bi bilo sramota, a ne da se još tu hvališ time i da budeš cinična

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja uopće nisam bila cinična. Temu koju sam ja načela je bila slijedeća, ukoliko znate čitati. moj pas nije bio na ulici zato što smo ga ja tamo držala. Slučajno je izašao na ulicu. Naletio na nečijeg psa koji je bio na ulici i rastrgao ga. Ja sam platila kaznu za uznemiravanje javnog reda i mira jer je dotični vlasnik nas tužio zbog gubitka psa. Pitala sam samo, što je njen pas radio na ulici? i što je to sucu trebalo da okarakteriše kao uznemiravanje javnog reda i mira. zaista se Vama čudim da tako jednostrano posmatrate stvari. Ne ulazim u duele tek tako, veoma sam odgovorna i svesna svojih postupaka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa vlasnik je odgovoran za psa. Mora ga držati na lancu, zatvorenom dvorištu, ili u žičanom boxu ovisno o opasnosti psa. Na ulici i livadi bi trebao biti na uzici. Ako nije tako vlasnik je odgovoran prekršajno i materijalno ako ga tuži oštećenik.

Ako nastupi i teška tjelesna ozljeda može biti odgovoran i kazneno .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sasvim je ovo normalno što ste napisali. Ja se u potpunosti slažem. Ja sam platila kaznu, ali za uznemiravanje javnog reda i mira. ČUJTE, ja sam samo javno postavila pitanje: Što je radio pas oštećene na ulici, zar za nju ne važi isti propis kao i za mene? PONAVLJAM, sudac mi je rekao da je ona mene tužila i da sam zato odgovorna. Moj pas nije ušao u njeno dvorište i rastrgao ga, već ga je na ulici ....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

....stvarno ste smiješna......

psi se sretnu. ''iznjuškaju'', ako su muško-žensko, možda padne i ''ševica'', ako su neprijateljski rapoloženi, tada jedan obavezno bježi......pa nije ulica ring za borbu pasa.....Nevermind....nije tuđi pas, koji je, kao i vaš, bio na ulici slobodan, ''rastrgao'' vašeg, već je VAŠ pas učinio isto..... Što Vam nije jasno ????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija