Jump to content

gdje i kuda po iskaznicu ?


ikar

Preporučene objave

iskaznicu vadiš u područnom uredu hvidre i trebaš donijeti jednu sliku, drugostupanjsko riješenje rvi i platiti 120 kn. nadalje plačanje članarine ide godišnje. ja osobno ne vidim koristi za posjedovanje te iskaznice osim prednosti što za sobom ne moram nositi rješenje rvi pa iskaznicu nisam ni vadio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Re: ???

iskaznicu vadiš u područnom uredu hvidre i trebaš donijeti jednu sliku, drugostupanjsko riješenje rvi i platiti 120 kn. nadalje plačanje članarine ide godišnje. ja osobno ne vidim koristi za posjedovanje te iskaznice osim prednosti što za sobom ne moram nositi rješenje rvi pa iskaznicu nisam ni vadio.

 

a ono-najgore mi je čekat negdje u redu,pa sa tom iskaznicom.... :-D:-D:-D:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dobar si, ali ja sam vidio bisere koji parkiraju na mjesta invalida i stave iskaznicu pod šajbom.

 

a dok sam radio u temeljnoj policiji neki tip parkira auto na zebru. ja njemu prilazim da mu kažem da ne može parkirati na pješačkom prijelazu a on meni onako bondovski mahne iskaznicom hvidre i produži dalje. :-o:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

delta ili šta već,nemoj srat tu na pravom forumu nego odi u svoju jazbinu i čkomi,a ako ti nešto nije jasno naćemo se di gog ti hoćeš pa ćemo vidjet ko je laznjak a ko ne.A u pm zašto ja uvjek moram naletit na kojekakve "hrabre"glupsone.Ajde dokazi se sada pajdo da imaš muda kao što ti je i tvoj nick.Ostali oprostite ali poludim od ovih nekih ####vjetara šta se potpišu sa nekim delta....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija