Jump to content

zemlja - ostavinska?


anonimno

Preporučene objave

pozdrav svima!

nadam se da ce mi netko moci pomoci! pred dosta godina umrla je nonina teta koja je posjedovala odredenu kolicinu zemlje. nakon njene smrti odrzana je ostavinska rasprava u kojoj se raspravljalo samo o nekretnini koja nema veze s zemljistem, a koju su naslijedile osobe koje su se o njoj brinule zadnjih par mejseci njena zivota. nonina teta nije imala nasljednika tako da je moja nona najblizi rod. nona je u nekoliko navrata tijekom godina htjela nesto napraviti oko te zemlje ali nikada nije provela to u djelo. sada smo joj mi odlucili pomoci. izvadili smo posjedovni list na ime nonine tete. ne razumijemo koja je razlika izmedu posjedovnog i vlasnickog lista? moze li se na temelju posjedovnog lista otvoriti dopunska ostavinska? sta za dopunsku treba skupiti? ispricavam se na velikoj kolicini pitanja ali potpuni smo laici u ovome i nista ne razumijemo a htjeli bi sto vise toga napraviti samostalno!

Unaprijed hvala na odgovoru!

mail:

kovlorena@yahoo.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija