Jump to content

40% HRVI 60 Civilni


anonimno

Preporučene objave

je napisao:

dragovoljac ,kao sto pise 40% hrvi ptsp-logor 60%civilni ako netko zna neka mi proba izracunati kolika bi mi bila mirovina

 

Jesi ti dobio od HZMO taj omjer 40% vojni dio, 60% civilni, ili imaš samo HRVI 40%? Jer nekako mi se čini da u tome tvome rješenju o mirovini nešto ne štima. Koji imaš čin, kad si bio na vještačenju, i kolko godina imaš radnog staža?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa koliko ja vidim nije nista nejasno..... To mu je najniza braniteljska mirovina, 100% civilna. Vjerojatno nije u mirovinsko prilozio rjesenje o HRVI, ili su ga previdjeli. Dakle, treba odmah ici kod referenta koji je potpisao rjesenje i odnijeti mu rjesenje o HRVI kako bi mu nanovo izracunali mirovinu - sto prije! I nikako ne propustiti rok za zalbu jer bi onda moglo biti srnje.... :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To s prometnom nema veze (ili mozda i ima, ako si otisao u civilnu invalidsku mirovinu), premalo podataka da bi s sa sigurnoscu moglo reci....

 

Dakle, ono sto sam zelio reci je da je nemoguce da si dobio tako malu mirovinu ako su oni iz mirovinskog uzeli u obzir 40% HRVI i dragovoljstvo. Mislim da mrljavac nije puno pogrijesio u procjeni par postova gore, dakle tolika bi ti trebala biti mirovina.

 

U rjesenju o mirovini koje si dobio MORA pisati je li ti u izracun priznato HRVI i dragovoljstvo, kao i koliki dio invalidnosti ti je u svezi rata a koliki nije.....

 

Pogledaj rjesenje pa javi....

 

A nikako nemoj propustiti zalbeni rok!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

40% hrvi ptsp-logor

 

nis nemam za reci, samo bivsem logorasu puno srece sa administracijom, ako negdje zapnes- javi se ovdje, sve od sebe cemo dati da im zakonito izhebemo majku.

 

nadam se da se drzis...i nemoj misliti da se tvoj ptsp mijesa sa onima kojima je dva puta iznad glave fijuknulo, pa proplupali...

 

drz se, ako zapne, javi ovdje!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija