Jump to content

Svemir


stefa

Preporučene objave

Prvo sretan svima 8.mart ili ti ga Dan zena.

 

Trebam pomoc:

 

Zamislite da sam pala s Marsa i da zelim upisati upravno pravo,sto znaci da nemam poima sto se ocekuje na prijemnom,,bila sam u Gundulicevoj na faksu pa je zena rekla da ce biti sve isto ko i lani i neka si pogledam na internetu na njihovim stranicama al tam nis ne pise ,od kud da krenem ucit i kaj da ucim,koliko para ako se ne upisem redovito i jos milion pitanja pa molim neku dobru dusu koja mi zeli pomoci da se javi jer bih htjela a i vrijeme je da krenem s ucenjem :-):-) hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sretan 8 mart!

 

mislim da je studiranje upravnog prava pusto gubljenje vremena i s tom diplomom se možes slikati. Ako vec hoćes pravo, onda upiši bas pravo, ni to nije bajno, ali je ipak nesto. Studirat ćes 5 godina i nakon toga te cekaju 3 godine odvjetničkog vježbenistva s plaćom 3500 kn. I to je u najboljem slučaju...

 

ne zelim te plašiti, samo te hoću usmjeriti na pravi put

 

B.A.B.E upiši ekonomiju ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Puno ti hvala na odgovoru,razmisljala sam i o ekonomiji mada danas 80% ljudi to studira al mislim da je to jedino kaj je danas i trazeno.

Zasto upravno pravo: zato sto sam mislila da ce i to kad ga zavrsim kvragu nesto znacit a i dosta ljudi me upucuje na to.

Danas sa srednjom skolom te nitko ne zeli ni pogledati pa mislim da kad covjek ima bilo kakvu diplomu da ga i drugacije gledaju.

 

Svakako cu opet razmislit o ekonomiji i stavit sve na vagu.

VELIKO HVALA

:-):-):-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija