Jump to content

Zabilješka


anonimno

Preporučene objave

Zamolio bih pomoć za dalje!

Naime moj zapovjednik voda mi je napisao da sam ozljeđen prilikom izvođenja borbenih zadaća i to je ovjerio kod javnog bilježnika.Zatim mi je i ratni zapovjednik saniteta napisao mišljenje u svezi stradavanja potpisao i udario svoj štambilj (doktorski).Sad me zanima da li je to dovoljno za mirovinsko što se tiče za omjer rat , a ako nije šta još treba uz to?(to bi priložio uz ostale papire o invalidnosti) jer na to nisam tražio invalidnost jer nisam znao a, sad je kasno -možda pomogne u omjeru rat-mir.

Dečki molim Vas za pomoć!

HVALA!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bez obzira kakva ozljeda bila i za sto ti treba potvrda, jedine vjerodostojne potvrde (dakle potvrde koje ti liječnička povjerenstva priznaju) o stradavanju /ranjavanju su one koje izda zapovjedništvo postrojbe kojoj si pripadao, ili njene pravne sljedbenice (za "R" sastav HV) na za to predviđenom obrascu....

 

a ovo od vodnika i lijecnika sto imas, to ti moze pomoci da u zapovjedništvu lakše ishodiš potvrdu o stradavanju.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija