Jump to content

zubari preko hzzo-a


anonimno

Preporučene objave

  • 1 mjesec kasnije...

Moje poštovanje !

Zbog neiizdavanja računa za izvršenu uslugu prijavite zubara Poreznoj upravi i više mu to nebu palo na pamet.

 

0800 1001

 

* Prijava utaja poreza,

* Neizdavanje računa,

* Rad na crno,

* Drugi porezni prekršaji,

* Pritužbe na rad službenika Porezne uprave.

 

Obvezno promjenite stomatologa , a to možete bilo kada u toku godine bez posebnog obrazloženja.

Želim vam odlično zdravlje!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam isto preko hzzo kod mog zubara i on mi UVIJEK stavi bijele plombe( zato kaj ga ja žicam-amalgamske su mi ružne ,ali istina je da su amalgami trajniji) i NIKAD mi ih nije naplatio-nisam oslobođena participacija , niti imam dopunsko.

al ne mogu vjerovat da su takve varijacije od 0kn, preko 50-80, pa do 150kn?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tzv, bijele blombe zdravstveni su standard za koji tvoj zubar dobiva određena novčana sredstva preko HZZO (paušal), ali samo tzv 3-3. zuba, dakle gore od jedinice do trojke , isto tako i na doljnjoj čeljusti.

 

Nadalje razlika je između materijala koji se koriste za bijele blombe, nešto košta više, a nešto manje. No u svakom slučaju stomatolog ti je za bilo kakvu naplatu dužan izdati račun na kojem je točno specificirano što je to točno on naplatio.

 

Inače btw, naplata bijelih blombi koja se toliko udomačila kod naših stomatologa je jedna obična pljačka (slučajno znam nabavne cijene takvih materijala), a o neizdavanju računa mogu reći samo da mi zaista nije jasno zbog zašto prešutno odobravate takvu vrstu protupravnog ponašanja. Idi u poreznu i prijavi ga.

 

PS: dopunjeno ozbirom na standard za 2007. godinu (3-3 zuba, tzv bijele blombe)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija