Jump to content

...


anonimno

Preporučene objave

Ajmo malo popravit mišljenje o beskrupuloznosti pravnika

 

vidim li ja to prestrasno pogresno izjednacenja pravinka sa odvjetnicima?

 

1.sudac je pravnik

 

2.drz.odvjetnik je pravnik.

 

oni, iako su pravnici, ne daju "savjete okr" i nemaju problema sa takvom vrstom moralnih dvojbi, naime njih ne placaju osumnjenici/okr/osudjenici vec drzavni proracun rh.

 

isto tako, odvjetnici nisu dio pravosudja u ovoj zemlji, a sto najbolje znaju suci/drz. odvjetnici koji su iz odvjetnika presli u pravosudne duznosnike, pa zatrazili da im se staz u odvjetnistvu prizna kao staz u pravosudju po kojem se uvecava placa.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svi mi znamo da se pravnici poistovjećuju s odvjetnicima u žargonu. Ja nisam odvjetnik, ali me isto uvijek poistovjećuju s odvjetnicima pa mi zato nije svejedno kako se razmišlja o odvjetnicima (a time i o pravnicima). Na kraju krajeva da ne radim gdje jesam, vjerojatno bi i sam završio u odvjetničkom uredu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zasto je pogresno reci da je odvjetnik pravnik?

 

post je doista otisao pogresnu temu, trebao je biti reply, a ne posebni topic... krivi klik u brzini...

 

samo pazi, nisam rekao da odvjetnik nije pravnik...

 

svi odvjetnici naravno jesu pravnici, ali nisu svi pravnici - odvjetnici...

 

na to sam ciljao kada sam rekao da se pod pojmom "pravnik" podrazumijeva odvjetnik......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija