Jump to content

Radovi - centar grada


anonimno

Preporučene objave

Iznajmio sam poslovni prostor u centru grada (ne Zagreba). Naravno centar je pod zaštitom ministarstva kulture, konzervatorskog odjela. Htio bih promijeniti ulazna vrata i izlog, sve rađeno u drvu + naravno staklo, jer je dotrajalo. Izlozi oko mene su rađeni u raznim materijalnima od drva do PVC stolarije, o kojoj i ja razmišljam. Htio bih staviti i mrežaste zaštitne rolete. Zanima me da li trebam tražiti kakvu dozvolu za planirane radove i od kojeg tijela?

Što mi se može dogoditi ako promijenim izlog i vrata na svoju ruku bez traženja dozvola?

Unaprijed zahvaljujem

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako je prostor pod zaštitom Ministrastva pretpostavljem da ćete morati dobiti dozvolu Konzervatorskog odjela, mislim da vam nije pametno oslanjati se na to kako su uređeni prostori oko vas, a ako započnete s radovima bez dozvole kazne su velike pa se radje detaljo raspitajete i pribavite potrebne papire prije početka radova.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija