Jump to content

Nevraceni dug banci nakon isteka ugovorenog roka


Kreso1234

Preporučene objave

Dakle,situacija je ovakva,i moja je krivica za to,i mogu li ista uciniti da se to sve oduzi sto vise.

u prvom mjesecu prosle godine prekinio sam radni odnos,i na racunu je ostao minus od 3300kn,koji nisam podmirio.Negdje u 7 mjesecu sam primio dopis da imam 8 dana rok da platim,sto nisam ucinio,tada primam,kako mi je kasnije receno,nekakav poziv na sud,koji nisam nikad podigao iz poste jer sam u to vrijeme bio na putu.tada u 11 mjesecu primam poziv iz banke da osobno tamo dodjem,sto sam i ucinio,i napravio dogovor da platim do 31.3 ove godine.Platio sam jako mali dio,i sto sada slijedi?Tuzba,jel se imam pravo zaliti,koliko puta,moguci opet neki dogovor?Molim savjet neki,jer vidite rok je istekao. Zahvaljujem unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ima jedna caka kako se može riješiti vaš problem. Za nju zna relativno mali broj ljudi pa bi ovo savjetovao u povjerenju i na način da drugi ne zloupotrebljavaju ovaj trik - podmirite u cijelosti dugovanje koje ste napravili i vjerovnici će vas prestati naganjati.

 

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija