Jump to content

dragovoljci iz županje


anonimno

Preporučene objave

umoljavam nekoga tko bi mi mogao pomoći kako bi ostvario svoja prava ovih dana je županjskoj brigadi

priznato vremensko ratdoblje po kojem su dragovoljci napokon dobili status.pitanje je kako je moguće ako su tadašnji zapovjednici svojom greškom ili propustom jednostavnim zaboravom ispustili nečije ime ostvariti svoje pravo točnije kako se može sada već naknadno uvrstit na spisak te ostvariti prava

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Predajom zahtjeva, odnosno pokretanjem upravnog postupka pri nadležnoj Upravi za obranu prema mjestu prebivališta. U zahtjevu predložite poseban ispitni postupak u kojem bi iznošenjem dokaza i izjava svjedoka potkrijepili svoj zahtjev za priznavanjem statusa( ukoliko imate kakve dokaze predajte ih odmah uz zahtjev).P ;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

osobno sam ostvario kontakt ali su mi rekli da se javim za mjesec dana te da sumljaju da će se moći nešto napraviti te kako je taj spisak ovjeren u u ministarstvu obrane kontaktirajući sa svojim zapovjednicima koji želeispraviti grešku ali neznaju

što učiniti pitam se dali ih trebam nekoliko natovarit u auto i dovest u ured za obranu da mi svjedoče

molim za objašnjenje dali se može za nekakvu pravnu borbu zakasniti u ovom vremenu od mjesec dana

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

zelena beretko ne želim te uvrijediti ali mislim da me razumiješ u kakvoj sa situaciji

 

Ma jasno mi je u kakvoj si situaciji jer sam i sam prolazio istu fazu dokazivanja za određenu postrojbu ( naravno bio sam izostavljen sa spiska ni neznajući jer sam u to vrijeme bio na drugim terenima ). Dug i mukotrpan posao , ali ako se sam ne primiš toga nitko ti to neće odraditi. Nemoj to raditi putem telefona nego predaj pismeni zahtjev ( pošalji preporučeno sa povratnicom da imaš trag ) i pusti njihove komentare.Njihovo je da stvar rješavaju u Upravnom postupku, a tvoje pravo da sudjeluješ u istome, pa tako i predlažući svjedoke ( imenom i prezimenom , te adresomstanovanja ) koji će dati svoje iskaze pred njima( znači nema nikakvog ovjeravanja kod bilježnika ).To što je spisak napravljen i ovjeren u ministarstvu obrane ne znači da isti ne može biti i korigiran te tako ispravljena nepravda prema tebi ili bilo kome drugome.Nemoj čekati nikakvih mjesec dana nego to odradi odmah dok je sve još friško, tako da ti ne mogu reći kasnije a što ste čekali do sada (osobno iskustvo ).Pozdrav i samo naprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija