Jump to content

Biseri


Mrljavac

Preporučene objave

Pričaju dva šeika:

- Obožavam sportski tip žena.

- I ja. Juče sam se oženio odbojkaškom reprezentacijom.

 

 

Dođe Perica u Pet shop i kaže onom prodavaču da mu da najboljeg psa što ima.

On kaže:

- "Imam jednog Kung-Fu psa. Kad mu kažeš npr. Kung-Fu fotelja, on pojede fotelju, ako kažeš Kung-Fu stol, on pojede stol."

Perica kupi psa i dođe kući i ćaća ga pita:

- "Kakav ti je to pas?"

Kaže Perica:

- "To je Kung-Fu pas."

Kaže ćaća:

- "Ma Kung-Fu kitu moju!"

 

 

- Šta radi Etiopljanin ispod štrika?

- Leži u hladu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Musliman, kršćan i budist se svađaju čiji je bog veći.

Odluče da skoče sa zgrade i koga njegov bog spasi taj je najveći.

Prvi skoči musliman, viče alah, alah, alah ... i spljeska se.

Onda skoči budist, viče Buda, Buda, Buda i na metar od zemlje počne levitirati i mirno se spusti na zemlju.

Zadnji skoči kršćan i viče Isus, Isus, Isus, Isus, yebeš situaciju, Buda Buda Buda .....

 

 

Q: Kako se zove dlaka sa čmara?

A: Sačmarica.

 

 

 

Poslije kraće vožnje kolima u kojima se nalazila i zgodna djevojka, mladić se naprasno zaustavi na skrovitom mjestu pod izgovorom da ''motor nešto nije u redu''. Pošto je malo pogledao motor, on reče:

• Ne razumijem što se desilo, kao da se benzin odjednom pretvorio u vodu! Šta ćemo sad?

Djevojka odgovara mirno:

• Sad ćete se vi vratiti u kola, pokušat ćete da me poljubite, ja ću vam udariti 2 šamara i voda će se odjednom pretvoriti u benzin.

 

 

 

Kaže vjeroučitelj malom Ivici:

- Izmoli očenaša.

Ivica će na to:

- Očenaš koji jesi mercedesa mi donesi, da se sveti ime tvoje, neka bude metalik boje, u ime oca i sina neka bude bun benzina, a najviše te molim Bože, da sjedala bude ok kože. Amen!

 

 

 

Nakon što su se u subotu ujutru probudili naspavani, muž se okrene i odlučno reče ženi:

• Draga, danas moramo našem psu da odsječemo rep!

Žena ga, u čudu, pogleda:

• Zaboga, pa zašto bismo psu sjekli rep?

• Sutra dolazi tvoja majka, a ja neću da ona stekne pogrešan utisak da joj se netko u ovoj kući, osim tebe, raduje!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odoše nam krempite.

U povijesti sirotinja nije imala za kruh pa je jedna fina dama Marie Antoinette poručila gladnom puku: "Neka jedu kolače".

 

Ovi naši vladari nam izgleda oduzimaju i to pravo.

 

Klikni OVDJE.

 

Ili na link:

http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2010/05/11/0041006.html?pos=n0

 

Zanimljivo je prema informaciji i čija je supruga to uradila.

 

:smijeh: I to baš u slastičarnu,(tko zna čemu tolika žurba) !

 

xmon83.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Nakon velike katastrofe koja je zadesila zemaljsku kuglu, sve je uništeno samo su preživjela dva majmuna na stablu. Najednom ustade jedan majmun i reče:

-"Ništa buraz, valja nam sad sve ispočetka."

 

 

 

- Šta je sreća u nesreći?

- Kada te tresne struja po nižoj tarifi.

 

 

 

- Poklanjam pudlicu. Zvati od 17 do 22 sata. Ako se javi ženski glas spustite slušalicu.

 

 

 

Izlazi Mujo iz cvijecare sa velikim buketom cvijeća. Nailazi Fata, te kaže:

- "Joj mužu moj koliko lijep buket si mi kupio!"

- "Nije to za tebe, to je za moju sekretaricu."

- "Šta za sekretaricu cvijeće, a za mene ku.ac?"

- "Ma šta se buniš bona, zamjeniću vam poklone!"

 

 

 

Pita mama Ivicu:

- "Zašto ne jedeš? Rekao si da si gladan kao vuk!"

- "A kad si ti vidjela da vuk jede mahune?"

 

 

 

Haso pred operaciju pita kirurga:

 

- Je li doktore, sad kad mi otkineš nogu, 'oću l' moći da yebem?

- Hoćeš Haso, kako da ne.

- E baš ti hvala doktore, prije nisam mog'o.

 

 

 

Pitaju Muju da li vjeruje u ljubav na prvi

pogled.

Naravno da vjerujem, zar bih oženio Fatu da sam je pogledao

još jedanput!

 

 

 

Pita pandur šefa:

- gdje nestane svjetlo kad se ugasi?

Ovaj mu kaže da će da razmisli pa da mu kaže sutra.

Dolazi šef sutra i saziva hitan sastanak i kaže kolegi

da postavi pitanje koje je njega pitao.

I naravno odgovor niko ne zna.

Šef sav ponosan gasi svjetlo, otvara frižider i kaže:

- EVO GA !

 

 

 

Pričaju dva svećenika

Prvi: joj, jučer ja dođem u samostan i uđem časnoj sestri u sobu a ona gola na krevetu

Drugi: i, šta si uradio?

Prvi: pa pokrio ju, šta drugo? Šta bi ti napravio?

Drugi: pa isto lagao.

 

 

 

Cigo kreće u prodavaonicu, kad mu sin odjednom zatraži bijelu čokoladu.

. Pa dobro, sine, zašto baš bijelu - upita Ciga.

. Hoću tato, i ja da budem jednom musav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sredovječni čovjek kupio novog Porschea, izađe na autocestu i stisne do 160, osjećajući kako mu prosjedu vjetar mrsi kosu.

 

'Ovo je mrak', pomisli dodajući još gasa.

 

 

Ali, kad je pogledao u retrovizor, ugleda iza sebe policijski auto s upaljenim rotirajućim svjetlima.

 

'Ma, mogu mu pobjeći', pomisli i stisne na nekih 210 km/h. Al' tada ipak pomisli: 'Što, dovraga, radim, ja sam prestar za te gluposti' i zaustavi se pored ceste, čekajući da stigne policijski auto.

 

 

Zaustavi se policajac iza Porschea i prošeće do njega: 'Gospodine, završavam smjenu za pet minuta i rado ću vas pustiti ako mi date razlog zašto ste bježali... ali neki koji još nikada nisam čuo'.

 

 

Čovek ga pogleda i reče: Prošli tjedan moja žena je pobjegla s policajcem pa sam mislio da mi je vraćate'.

 

Policajac ga pogleda, vrati mu papire i reče: 'Hvala, Doviđenja'.

 

 

:smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odvjetnik Bob je jednog dana krenuo kući vozeći preko mosta Golden Gate nakon što je prije toga proveo uspješan dan u ribolovu.

Njegov ulov, očišćen i filetiran, ležao je umotan u novine ispod suvozačevog sjedala.

Kasnio je kući pa je žurio... Možete pogoditi da je ispred njega iskočio policajac, sa radarom i u ruci, i mahnuo mu da stane sa strane mosta.

Bob se zaustavio kao svaki dobar građanin.

Policajac je prišao prozoru i rekao, "Znaš li koliko si brzo vozio, momak?"

Bob se za trenutak zamisli i reče, "Uh, 90?

"100 kilometara na sat, sinko! 100 kilometarea na sat u zoni gdje je ograničenje 80!" - reče policajac.

"Ali, ako već znate gospodine," odgovori Bob, "zašto ste me uopće pitali?"

Uzrujavši se zbog Bobovog odgovora, policajac zareža u svom sarkastičnom tonu: "To je prekoračenje brzine, dobit ćete opomenu i novčanu kaznu!"

Policajac pozornije pogleda Boba u njegovoj zamrljanoj ribarskoj odjeći i reče: "Izgledaš kao da nemaš ni posao! Zaboga, nikada nisam uhvatio nekoga toliko jadnog u svojoj policijskoj karijeri!"

Bob odgovori, "Ja imam posao! Imam dobro plaćeni posao!"

Policajac se nagne do prozora, osjeti zadah Bobove ribe, pa upita: "Kakav posao bi mogla imati propalica pout tebe?"

"Ja sam rastezač anusa!"

Policajac, češkajući se po glavi, upita: "Što radi rastezač anusa?"

Bob objasni:"Ljudi me nazovu i kažu da ih treba rastegnuti, pa ja odem do njihove kuće.

Počnem sa dva prsta, zatim sa još dva, zatim sa cijelom

rukom, pa obje. Zatim ih polako rastežem više i više sve do punih metar i osamdeset poprijeko."

Policajac, zatečen sa ovim bizarnim slikama u svome umu, upita: "Što bi dovraga radio sa shupkom od metar i osamdeset?"

Bob odgovori, "Dadeš mu radar i postaviš ga pored mosta!"

 

 

 

Događa se u jednom baru.

- Izvinite gospođice, mogu li vam ponuditi jedno piće?

- Ne, hvala gospodine, alkohol nije dobar za moje noge.

- Oh!? žao mi je, sigurno vam oteknu?

- Ne! razmaknu se......................

 

 

 

Pitali Muju: Jel'ba, od čega je umro komšija?

Mujo: Je..š mi sve ako znam od čega je i živio !!!

 

 

 

O čemu razmišlja kokoš dok ju pijetao naganja po dvorištu?

- Trčim li prebrzo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Napravio Bosanac u Dalmaciji prometni prekršaj i zaustavi ga policajac.

 

- Znate li da ste prošli kroz crveno? To bi trebalo biti 1000 kuna, oduzeta dozvola i tri boda. I što ćemo sad?

 

Bosanac, pun love, kaže: - Pa evo ti tisuću kuna, imam ja love kolko hoćeš.

 

- Dobro, a što ćemo sa dozvolom?

 

- Ma evo ti i dozvola, imam ja još tri dozvole kod kuće.

 

A što ćemo s tri boda?

 

- E, to ti ne znam, možda bi bolje bilo da ih daš Hajduku...?

 

:namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mujo i Haso lete avionom za Zimbabve. Prije slijetanja, sa razglasa se začuje obavijest: "Opominjemo putnike da se čuvaju pri kontaktu sa stanovništvom, jer 60% boluje od tuberkuloze, a 40% od AIDS-a".

Mujo: "Šta kaže ova, bolan"?

Haso: "Kaže da smemo j_bat samo one što kašlju"!!!

 

 

 

Situacija u sudnici.

- "Zašto ste ubili svoju prvu ženu?"

- "Prestala je da me voli."

- "A kad ste odslužili kaznu ponovo ste se oženili, i zašto ste ubili svoju drugu ženu?"

- "Prestao sam ja nju da volim."

- "Pa dobro, kad ste izašli iz zatvora ponovo ste se oženili, zašto ste ubili svoju treću ženu?"

- "Jebiga, navika..."

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mlađa kćer pita Berlusconia:

"Tata, što je to ljubav?"

"Ljubav? Ljubav je, na primjer, sresti bogatog gospodina

koji te odvede u najluksuzniji hotel u Veneciji, koji te proveze gondolom, koji te odvede na večeru u jedan od restorana na Trgu Sv.Marca, koji ti kupi Mercedes po tvom izboru, jedan stan u Parizu i jednu vilu na Azurnoj obali, koji ti pokloni dijamantnu ogrlicu i zlatni prsten, to je ljubav."

"Tata! A gdje su tu osjećaji, želja, udaranje srca, prvi susret, držanje za ruku, prvi poljubac?"

"Kćeri moja ... to su sve sranja izmišljena od komunista kako bi ševili za badava ..."

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dare je rekao:

Hej Mrljavac ima te svukuda a ja bi volio kada bi se tvojim vicevima netko mogao i nasmijati

Ovaj tvoj vic sa konjem koji to čita je totalno neukusan i uvredljivog je sadržaja

 

Pogledaj dolje lijevo pod rubrikom "Najčitanije na forumu" pa pogledaj na kojem je mjestu tema "Biseri" (a iz toga se može ocijeniti koliko se korisnici vole ili ne vole).

 

Uvdje se uglavnom nalaze vicevi i nije mi namjera da nekog uvrijedim, tema je u Caffeu (dakle, nije na ozbiljnijem podforumu),a tebi ako je nešto smiješno ili nije smiješno - tvoja stvar.

 

Nitko te ne tjera da čitaš ovu temu (iako se vidi da je čitaš), a što se tiče onog vica sa konjem, ne vidim zašto je uvredljiv, uostalom radi se samo o vicu, a ti ako si se uvrijedio što si pročitao taj vic, ja ti se izvinjavam.

(do sada nije nitko reagirao jer je za pretpostaviti da se nitko nije niti prepoznao u vicu).

 

Evo vica opet pa, neka korisnici sami ocijene, (netko se nasmijao, a nadam se nije nitko, osim tebe uvrijedio ;-) ).

 

Prodajem kravu '99 godište, meatalik-šarena, aluminijski rogovi, niskoprofilni papci, huf mukanje, TDI dojke, 1.200 eura. Može i zamjena za konja koji ovo čita.

 

:dobri:

 

 

Koliko je samo viceva na račun bosanaca, hercegovaca, gayeva, roma, slovenaca pa i običnog čovjeka.......

 

Jedna minuta pravog smijeha djeluje na organizam kao 40 minuta spavanja (tako sam negdje pročitao).

 

http://i46.tinypic.com/2zedtzk.gif

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upit; što su Adam i Eva po narodnosti?

 

Hrvati!!!! Goli i bosi, a vjeruju da su u Raju !!!!

 

 

-----------------------------------------------------------

 

 

Kupili Mujo i Fata u Mađarskoj tvora za kućnog ljubimca.

Pošto nisu imali nikakve deklaracije pita Fata:

- Jao Mujo šta ćemo sad, gdje da ga sakrijemo?

- Pa sakrij ga u dimije ...... mirno će Mujo

- Ali mujo to užasno smrdi..... u panici će Fata

- Ma ko ga j... neka crkne... odgovori Mujo

 

http://i47.tinypic.com/2uhwgas.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

- "Zdravo prijatelju stari! Imaš li jednu cigaretu?"

- "Ne,odvikao sam se!"

- "Od pušenja?"

- "Ne, od davanja!"

 

 

 

Sin se spremio za izaći u grad i upita:

- "Tata imaš para?"

Otac mu odgovori:

- "Ja imam, ne sekiraj se ti za mene."

 

 

 

Filozofiraju dva pijanca kako treba imati mjeru u piću, tek će ti jedan od njih:

- "Znaš šta, ja prije nisam imao mjeru u piću a sad imam. Pijem dok se ne userem."

 

 

 

 

Pošli Njegoš i vojvode u lov na sokolove.

Jahali, jahali, i najzad ugledaše sokola kako leti.

Puca jedan vojvoda, puca drugi, soko i dalje leti.

Pucaju vojvode opet, sokolu opet ništa.

Puca i Njegoš, sokolu ništa.

E, sve sam vido u životu, al da leti mrtav soko... - kaže Njegoš.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Izbor iz aforizama legendarnog Duška Radovića (1922. - 1984.). I danas su vrlo aktualni:

 

Da li bi ljudi mogli biti bolji? Mogli bi, ali niko neće prvi da počne. Svi imaju loša iskustva. Nismo li se malo puta zaklinjali da ćemo biti bolji? I neki stvarno postanu bolji, pa ispadaju naivni. Jer su oni drugi - postali još gori.

 

Dobra je svaka muka koja nas povezuje, i loše je svako dobro koje nas razdvaja.

 

Kad lopovi počnu da brane ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje, a protiv lopova.

 

Ko prvi devojci njegova devojka. Ko poslednji devojci, njegova žena.

 

O svakome se može govoriti loše, samo je potreban povod.

 

Lakše bismo vaspitavali decu kada bi ona imala samo uši, a ne i oči.

 

U životu je dovoljno biti pametan samo dva puta: kad birate zanimanje i bračnog druga.

Ko oba puta promaši, mora biti pametan celog života.

 

Ima velike sirotinje među našom decom, kojoj, sem para, roditelji ništa nisu mogli dati.

 

Mame, rađajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepši, nezamenjivi dar svakom detinjstvu.

 

Hrabri muškarci treskaju vratima kad dolaze u kuću, a kukavice samo kada odlaze.

 

Lepše je biti nečija baba nego samo baba.

 

Naše malo može biti mnogo za one koji nemaju nimalo.

 

Deco, možete misliti kakav je život kada je od kolevke pa do groba najlepše đačko doba.

 

Kada razmišljate o ženi svog života, dozvolite i majci da konkuriše za to visoko zvanje.

 

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih, bogati vide samo bogatije od sebe.

 

Fudbal okuplja dve vrste muškaraca: one koji nemaju devojke i one koji imaju žene.

 

Neka su nam lekari živi i zdravi! Da nije njih, mnogi od nas ne bi imali pred kim da se skinu, niti bi imao ko da nas pipne.

 

Juče je jedan roditelj zavapio na roditeljskom sastanku: Dajte mi dobro dete, pa ćete videti kakav sam ja otac!

 

Ko nema u glavi ima u nogama, ko nema u nogama ima u banci, ko nema u banci ima nešto u Grockoj, ko nema ni u Grockoj – naći će mu se nešto u mokraći. Niko baš nije da nema nigde i ništa.

 

Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide.

 

Za razliku od doktora nauka, seljaci imaju više znanja nego stručne spreme.

 

Ulažite u stomak! To ulaganje daje brze i vidljive rezultate. Ulaganje u glavu je dugoročno i neizvesno.

 

Ne trčite za ženama da se ne sudarite sa onima koji od njih beže.

 

Ateisti ne moraju biti pošteni. Nema boga koji bi za njih bio nadležan.

 

Volite svoju decu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

 

Tucite svoju decu čim primetite da počinju da liče na vas.

 

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rodi se dijete, i cim je izaslo iz trbuha (pi...) rece: -Dajte mi kompjuter, moram pisati programe. Vide doktori da je dijete inteligentno, i izvade mu pola mozga. Dijete se osvijesti i rece: -Dajte mi kalkulator, moram racunati... I doktori mu izvade i drugu polovinu mozga, i cim se dijete osvijestilo rece: -Sta je, sta me gledate picke? Vadite osobne karte!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dolazi Mujo kući s buvljaka i viče s vrata:

- "Fato, kupio sam kod cige detektor laži za 2 marke! Evo, ovdje se pali..."

Uto dođe mali Ibro iz škole. Pita ga Fata:

- "Što si dobio iz matematike?"

Mali Ibro će:

- "Peticu!"

BEEP! BEEP! BEEP!

- "Ajd, reci istinu, nemoj meni lagat."

- "Četvorku..."

BEEP! BEEP! BEEP!

- "Reci istinu sine, prije nego ti šamarčinu odvalim!"

- "Jedinicu..."

Na to će Fata:

- "E kad sam ja u školu išla, sve sam petice imala..."

BEEP! BEEP! BEEP!

- "Pa dobro, nisu bile sve petice..."

Kaže Mujo:

- "A kad sam ja išo' u školu..."

BEEP! BEEP! BEEP!

- "Papak, a mene si naš'o kritizirati!" - kaže mali Ibro.

Prodere se Fata:

- "Kako to razgovaraš s ocem!?"

BEEP! BEEP! BEEP!

:smijeh::smijeh::smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tko preživi 2010. godinu u 2011.godini je najebo.

 

http://danas.net.hr/novac/page/2010/07/07/0673006.html?pos=n0

 

2v9rg93.jpg

 

 

 

Wandin stroj za pranje posuđa se pokvario, pa je pozvala servisera da ga popravi.

Budući je morala ići na posao, objasnila je serviseru kako da uđe u kuću:

'Stavila sam ključ ispod otirača, uđite unutra i nemojte se uplašiti psa Spajkija, on vam neće smetati, ali vas molim, nikakako, ali nikako se nemojte obraćati papagaju.

Ostavite račun na stolu.

Prebacit ću novac na vaš račun.

Ponavljam, NIKAKO SE NE OBRAĆAJTE PAPAGAJU!'

 

Kada je serviser došao, bez problema je našao ključ. Kada je otvorio vrata, ugledao je naaajvećeg i naaaajstrašnijeg psa, ali kao što je Wanda pretpostavila, pas je mirno ležao i gledao servisera kako radi.

Ali...

 

Papagaj iza njega je, međutim, bio užasno dosadan. Cijelo vrijeme se derao na servisera i išao mu na živce.

Na kraju, serviser više nije mogao izdržati

i dreknuo je: 'ZAČEPI GUBICU TI GLUPA, GADNA PTIČURINO!'

 

Na ovo je papagaj odgovorio: 'Drž' ga, Spajki!'

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija napravi raciju i uhiti sve prostitutke u gradu. Međutim njih je bilo tako puno da su neke morale čekati u redu pred ulazom u stanicu. Uto prolazi neka bakica i pita ih što čekaju. Jedna kaže:- Bakice, pa dijele se naranče. Bakica odluči isto stati u red za naranče. Dođe ona pred policajca koji se začudi: - Bakice, pa zar i Vi ? A bakica odgovori: - Je sinek, skinem si protezu pa lagano cuclam!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jedan stari par odlucio je otici kod doktora na pregled.

Doktor je prvo pregledao muza: "Izgleda da je sve u redu s vama, imate li problema?"

"Pa doktore, nista posebno, no kada vodim ljubav sa zenom prvi put, onda je sve OK, no kada krenemo u drugu rundu, onda se pocnem jako znojiti i to me malo smeta"

Nakon toga doktor pregleda zenu: " I vi izgledate dobro, no Vas muz mi kaze da kada vodite ljubav prvi puta onda je sve OK, a drugi put se jako pocne znojiti.

Da li mozda znate zasto?"

Zena: " Naravno da znam doktore. Prvi put je u sijecnju, a drugi u kolovozu!"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na pustoj plaži Mujo se skine do gola i zapliva daleko od obale.

Poslije nekog vremena, vraća se i vidi da pored njegove odjeće sjedi neka djevojka i čita knjigu.

Mujo ne izađe iz vode nego zaroni, izvadi nekakav lavor, pokrije sramotu i onda priđe djevojci:

 

- Kako se zove ta knjiga što čitaš? - pita Mujo.

- "Kako se čitaju tuđe misli" - kaže djevojka.

- Pa šta ja sad mislim? - pita Mujo.

- Ti misliš da lavor ima dno - odgovori djevojka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ugleda policajac, dok je obavljao patrolu, očito pijanog mladića kako se klati nasred ulice s ključem u ruci te ga upita:

- "Zašto držiš kljuc u ruci?"

- "Ma gadovi jedni... ukrali su mi auto... bio je tu... tu, navrh ključa..."

- "Pa dobro gospodine ali da li ste svjesni da vam iz hlača viri penis?"

- "Molim... Ne mogu vjerovati... Gadovi su mi i curu uzeli..."

 

 

 

Nakon operacije grudi pita doktor pacijenticu:

- "I jeste li zadovoljni sa veličinom?"

- "Da doktore ali ja imam još jednu želju, želim da imam malo krupnije oči."

- "Nema problema, sestro pokaži gospođi račun."

 

 

 

evo i komentar na ovako kvalitetan engleski:

 

http://www.youtube.com/watch?v=N7YbXjvBPpU&feature=related

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

How long must this go on?

 

Two physicians boarded a flight out of Seattle. One sat in the window seat, the other sat in the middle seat. Just before takeoff, an attorney got on and took the aisle seat next to the two physicians.

The attorney kicked off his shoes, wiggled his toes and was settling in when the physician in the window seat said," I think I'll get up and get a coke."

"No problem," said the attorney, "I'll get it for you."

While he was gone, one of the physicians picked up the attorney's shoe and spat in it.

When he returned with the coke, the other physician said, "That looks good, I think I'll have one too."

Again, the attorney obligingly went to fetch it and while he was gone, the other physician picked up the other shoe and spat in it. The attorney returned and they all sat back and enjoyed the flight. As the plane was landing, the attorney slipped his feet into his shoes and knew immediately what had happened.

"How long must this go on?" he asked. "This fighting between our professions? This hatred? This animosity? This spitting in shoes and pissing in cokes?"

 

 

 

Introductions

 

"You are a cheat!" shouted the attorney to his opponent.

"And you're a liar!" bellowed the opposition.

Banging his gavel loudly, the judge interjected:

"Now that both attorneys have been identified for the record, let's get on with the case."...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mujo prosi jednako dugo kao i Haso, a ipak skupi tek 2 do 3 eura na dan.

Haso donosi kući dnevno punu torbu novčanica od 10 eura, vozi Mercedes i živi u lijepoj vili.

Pa kaže Mujo Hasi: Prosim isto kao i ti, isto tako predano, ali kako to da ti dnevno donosiš kući punu torbu desetica?

 

Pogledaj svoj natpis, što na njemu piše?

Na Mujinom natpisu je pisalo:

"Bez posla sam, moram izdržavati ženu i 6 djece!"

Nije ni čudno da dobiješ tek 2 do 3 eura, kaže mu Haso.

 

Pa Mujo pita: a što piše na tvom natpisu?

I Haso mu pokaže svoj natpis:

"Nedostaje mi samo još 10 eura da se vratim u Bosnu!"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Fight to win a case

 

A junior partner in a law firm was sent to a far away country to represent a long-term client accused of robbery. After days of trial, the case was won, the client acquitted and released.

Excited about his success, the attorney e-mailed the firm: “Justice prevailed.”

The senior partner replied in haste, “Appeal immediately.”

 

 

Who would steal?

 

The two partners in a law firm were having lunch when suddenly one of them jumped up and said, "I have to go back to the office - I forgot to lock the safe!"

The other partner replied, "What are you worried about? We're both here."

 

 

Helping a criminal

 

When a person assists a criminal in breaking the law before the criminal gets arrested, we call him an accomplice.

 

When a person assists a criminal in breaking the law after the criminal gets arrested, we call him a defense lawyer.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prolazi Mujo pored Hasine kuće i vidi u Hasinom vrtu kako

Federer i Nadal igraju tenis?!

"Haso bolan", veli Mujo, "pa šta ovi slavni tenisači rade u tvom vrtu?"

Veli Haso: "Pusti, bolan Mujo, našo sam neku zlatnu ribicu koja ispunjava želje!"

Na to se Mujo sav pomami: "Zlatnu ribicu, kažeš? Gdje je, gdje je??"

Veli Haso: "Eno je tamo u kuhinji, u čaši, samo pazi, malo je nagluha!"

I otrči Mujo kod zlatne ribice i počne se derati u čašu:

"ZLATNA RIBICE, ZLATNA RIBICE, ŽELIM STO MILJUNA KUNA, STO MILJUNA KUUNAAA!"

I ode Mujo doma, a kad tamo umjesto sto miljuna kuna, nađe

sto miljuna sapuna!

Sav ljutit vrati se Hasi i veli mu: "Haso ova tvoja zlatna ribica ništa ne valja! Ja zaželio sto miljuna kuna a kad tamo dobio sto miljuna sapuna!!!"

A odgovori njemu Haso: "A šta ti bolan misliš da sa ja htio vrhunski TENIS??!!"

 

 

 

Putnik u avionu krenuo u toalet. Kako je muški bio zauzet, a njemu se žurilo, stjuardesa ga uputi u ženski WC, ali ga upozori da nipošto ne dira gumbe sa natpisima: MTV, MTZ, PMP i AVT.

Ne mogavši savladati svoju radoznalost, on pritisnu gumb MTV - i Mlaz Tople Vode zapljusne mu guzicu.

Ugodno iznenađen on pritisne i gumb MTZ, a Mlaz Toplog Zraka ga osuši.

Nakon toga on pritisne i gumb PMP - i Pufna Mirišljavog Pudera ga fino zapraši.

Razmišljajući o tome kako su ove žene baš razmažene on pritisnu i gumb AVT i najednom sve mu se zamrači.

Naš putnik budi se u bolnici i unezvjereno gleda oko sebe. "Gdje je avion? Gdje sam to ja?" - zbunjeno pita sestru koja se tu našla.

"Gospodine, Vi ste u bolnici. U avionu ste pritisli gumb AVT - Automatsko Vađenje Tampona. Vaš p**** je ispod jastuka!"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitali Cigu što radi po cijeli dan, a on će:

"Ja kad ustanem popnem se na verandu, jedem nesto, popijem kafu, popušim cigaru, popnem se na verandu, jedem nešto, popnem se na verandu, popijem kafu, popušim cigaru, popnem se na verandu, igram se s'decu, popnem se na verandu, jedem nešto, popnem se na verandu i legnem da spavam."

"A što radi vaša žena?" - upitaše ga.

Cigo poviče: "Veranda dođi zove te neki čovek."

 

 

Porađala se Crnogorčeva žena, Crnogorac gleda i padne u nesvijest, drugi put, treći put ...

Poslije pola sta budi ga babica i kaže mu:

- Čestitam, postali ste otac!

- Kakvo je? - pita Crnogorac

- Žensko.

Na to će Crnogorac:

-Uf ... dobro je, da se ne muči ovako k'o ja ...

 

 

Kako se na kineskom kaže "Crnogorac" :

- Li Jen Chi Na

 

 

U čemu je sličnost između Crnogorca i magle??

- I jedno i drugo se dižu u podne!

 

 

Šta je najteže Crnogorcu uraditi kad ustane iz kreveta?

- Prebaciti ordenje sa pidžame na odijelo.

 

 

Ide Crnogorac s devojkom preko mosta i kaže joj:

- Ođe se jedna zbog mene bacila.

- Jel' iz depresije?

- Nije jadna, nego iz Nikšića!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za početak evo izbora iz opusa neponovljivog Milojka Pantića (RTS):

 

•(Zvezda - Partizan) "Ide Drulić, Drulić, Drulić, Drulić, Drulić, a ne, ipak je to bio Pjanović."

•(Milojko komentira utakmicu odbojkaške reprezentacije Jugoslavije. Kamera polako izoštrava sliku sa vrha dvorane, iz ptičje perspektive se vide igrači kako se zagrijavaju i on će):

"Dobro veče prijatelji FUDBALA!"

(i tada nastaje pauza od dobrih 10-15 sekunda i nastavlja):

" ...i ostalih sportova."

•"Tribine se žute - sve je u narandžastom"

•(Švicarac je osvojio zlatnu medalju i piše na ekranu Switzerland):

"I ta mala zemlja SVAZILEND je uspela da osvoji ..."

•(Farski Otoci - Jugoslavija, 1997) "Savo Milošević je postigao gol, to je 12 pogodak Save Miloševića za Saveznu Republiku Nemačku"

•(400m u Atlanti) "U stazi četiri je glavni favorit, Majkl Džekson... Pardon, Majkl Džordan." (Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i kaže): "Da, kolega Pantić želi da kaže da je Majkl Džonson u Americi popularan kao njih dvojica."

•(Španjolska - Jugoslavija): "I gospodine Pedersen, zaista zaslužujete takvo prezime"

•(Jugoslavija - Češka, 1997): "Aut za Holandiju."

•(Jugoslavija - Iran, SP Francuska '98):

"I evo izlaze Peruanci na teren..."

"Naši nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je šesnaesterac prepun Peruanaca."

"Danas nije viđen lep fudbal jer su se Peruanci uglavnom branili."

•(Crvena Zvezda - Partizan) "Izlaze Partizanovi igrači... a evo i naših."

•(Arsenal – Ajax): Bergkamp izlazi iz igre u 22. minuti zbog povrede, ulazi Patrik Viera. Na ekranu se ispisuje slijedeće:

22. minutes 10. Bergkamp out

Komentar Milojka Pantića:

"U igru se sprema iskusni Minutes s brojem 22!"

•"Na terenu su dva Stankovića, Dejan Stanković i Dejan Govedarica"

•(krupan kadar na protivničkog igrača): "Ovo je čovek koji je napao naseg Dejana - sa leđa"

•"U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam."

•"Prodato je 30000 gledalaca...pardon ulaznica!"

•"Sakrio je Savičević loptu i izgleda da nema nameru da je vrati protivničkim igračima"

 

 

Elokventni Mirko Kamenjašević (Radio Sarajevo):

 

•"Gol, gol,... qurac gol, stativa!!!"

(slijedeća utakmica):

"... slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal... topovski udarac i gol... qurac gol, prečka... sjedi mali pi*ka ti materina, ništa ne vidim!"

(6 mjeseci suspenzije.)

(Nakon povratka):

"Vahidin Musemić u izglednoj šansi i ništaaa ... ali opet Musemić dolazi do lopte, udarac i golman brani, lopta se odbija do Musemića koji upućuje snažan udarac lijevom nogom ... prečkaaa, Musemić ovaj put glavom i opet je promašio yeb'o mu ja mater smotanu!!!"

(2 godine suspenzije)

 

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jake snage HTV-a & HR-a:

 

• Drago Ćosić: "Schweinsteiger i Lahm su dvije mlade dame ... ovaj dvije mlade nade njemačkog nogometa."

• Ivica Blažičko: "Sutra u 15 sati ćete uživati u utakmici izmedu Srbije i Crne Gore."

• Božo Sušec (faul na Srni):"I to mora biti prekršaj. Ako nije prekršaj, onda je faul."

• Bogdan: "Evo sad Poljaci pokušavaju zadržati loptu da vrijeme sporije teče."

• Ćiro: "6-0 je veliki rezultat, ali to se još da izdržati, ali 7-0 je posebna blamaža".

• Igor Štimac: "Viduka voli osjetiti protivnika iza svojih leđa, voli ga držati rukom, takvu igru on voli."

• Vela: "Tko je više seksi, Ballack ili Beckham?"

Bogdan: "Još uvijek gledam ljepši spol ..."

Vela: "Dobro je, dobro si se izvukao ..."

• Bogdan: "Nedved ima obje noge."

Vela se nadovezuje : "... a ostali igrači nemaju obje noge?"

Bogdan: "Ma to je onako nogometno, znači da mu je jedna noga jača."

Vela: "Je, inače bi to bila nekakva paraolimpijada."

Bogdan: "Da."

Vela: "Da."

• Mila Horvat: "A jeste mi ga uvalili za prvi put?"

• S. Sušec: "Loše se piše Trinidadu, a bogami i Tobagu."

• Cico Kranjčar o rezultatu utakmice: "Mogu reći da je i Australija zaslužna što nismo zadržali vodstvo."

• Bogdan : "Da, da ... kad padne gol u ranoj fazi utakmice, onda postoji mogućnost da vidimo još golova."

• Bogdan: "Ovo je teže pogoditi nego promašiti."

Vela (zbunjeno): "Misliš ... obrnuto ... teže je promašiti nego pogoditi?"

Bogdan: "E to, to! To sam htio reći! Al dobro je da nas je dva. Jedan zna pisati, drugi čitati."

Vela: "Pratim ja tebe."

• Božo Sušec: "I ovo je dokaz da Van Basten ne provodi nikakvu rasističku politiku. Imaju čak jednog crnca u momčadi."

• Bogdan: "Sad bih ja još nešto rekao, ali neću."

Vela: "Da, nemoj!"

• Balog (utakmica Iran - Meksiko): "Irancima je lijepo ovdje u Meksiku."

• Ćiro za vrijeme 1. poluvremena Švedska - Engleska kaže za Kallstroma: "On je toliko lijevak, da desnu nogu koristi samo pri ulasku u autobus."

• Vela: "Riquelme je pucao izravno, nije bilo daleko ..."

Bogdan: "... da je gol malo viši ..."

Vela: "... onda bi bio za ragbi!"

• Božo Sušec: "U prepunoj dvorani Dražena Petrovića, okupilo se oko 500 000 vatrenih navijača!"

• Ivo Tomić (Rijeka mijenja igrača kome on ne zna ime, čuje se škripa vrata a zatim i njegovo deranje): " 'Ko je ovaj što ulazi ...?"

• Mladen Delić (Argentina - Nizozemska, pri rezultatu 1:1, pred kraj utakmice) "Ako se utakmica završi 1-1, igraće se produžeci, pa ako i onda ostane neriješeno, nova utakmica ce se igrati u srijedu ... ja imam avionsku kartu za ponedjeljak ... da li će oni meni dozvoliti da promijenim kartu ... kako ću se ja vratiti?"

• Mladen Delić: "Jokanović do Stojkovića, Stojković do Stojkovića..."

• Vladimir Anzulović: Je li to Betega? Je, je Betega, je Betega.

• Milka Babović: "Čamac je tako, tako, tako ... tako lako prevozno sredstvo ..."

• Miroslav Rede (utakmica izmedu Reala i Juventusa) : "Tko prvi zabije gol, biti će u prednosti."

 

 

Još malo genijalaca preko grane (BiH):

 

Kemal Ahmetović:

• (slobodan udarac izvodi Tarnat, jako udara loptu): "Uuuuuu, yeboteee..."

• "Evo dragi gledaoci sprema se izmjena. Chiesa izlazi, a ulazi .... da vam pravo kažem prvi puta čujem za ovoga igrača ... ulazi Cambio." ("zamjena" na talijanskom)

 

Sabahudin Topalbećirević:

• "Prošlo je šezdeset minuta utakmice, dakle pola sata"

• (Škotska – BiH) "Najprije bih vam saopćio sastave himni"

• "Bila je to utakmica sa dva poluvremena"

 

Vanja Malidžan:

• (tijekom jedne od trka Formule 1 u sezoni 1998. jedan od bolida se parkirao pored staze zbog kvara i vozač je izvadio volan da bi izašao iz kokpita):

"... Diniz je iščupao volan svog bolida ..."

• "I nevjerovatno, oba Wiliamsa su u boksu" (mada se jasno vidjelo da bolidi nisu istih boja)

 

Velid Spaho:

• "I konačno je pobjegao Kurcu" (Kurtz iz Schalkea)

• (Željeznicar – Sarajevo) "Ako je linija sastavni dio šesnaesterca onda je sudija trebao suditi penal"

• (BiH povela protiv Norveške 1:0) "Evo noći, evo ludila!!!"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Otišao Crnogorac u neku islamsku zemlju i prilikom šetnje gradom ne mogavši izdržati uhvati za dupe neku ženu pa ga uhiti policija za očuvanje moralnih i vjerskih vrijednosti. Dovedu ga kod kalifa i kad su mu rekli šta je ovaj uradio kalif reče:

- Dovedite Jusufa.

Dođe Jusuf ... div visok preko 2 metra.

Kalif reče:

- Jusufe, ovoga silovati!

Crnogorac krene kukati, te kako ce ženi i obitelji na oči, bolje da ga odmah ubiju, čojstvo, junaštvo i tako-to, kad policija uvede drugog okrivljenika.

- Šta je taj uradio? - upita kalif.

- Krao je na pijaci! - odgovori policajac.

- Dobro, njemu odsjecite obje ruke! - reče kalif.

Stavi Jusuf njih dvojicu pod mišku i taman da krene, kad dovode trećeg.

- Šta je sa ovim? - upita kalif.

- Psovao je Alaha i pravio gluposti u džamiji.

- E, njemu odsjecite i ruke i noge.

Stavi Jusuf i njega pod mišku, izađe u dvorište i polako krene prema prostoru u kojem se kazne trebaju izvršiti, kad će Crnogorac:

- Jusufe, junačino, jesi'l zapamtio koga treba da yebeš?

 

:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

 

Bilo bi lepe čuti kaj naši bogati ( kaj to je?)poslodavfci misliju o gosponu Werneru i njegvom postupku. Bilo bi dobro da to moredatori premeste u "radno" da se nastavi tema dk-a "mišljenje jednog poslodavca". :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

cigo1 je napisao:

 

Bilo bi lepe čuti kaj naši bogati ( kaj to je?)poslodavfci misliju o gosponu Werneru i njegvom postupku. Bilo bi dobro da to moredatori premeste u "radno" da se nastavi tema dk-a "mišljenje jednog poslodavca". :palac:

 

Vise nego pitanje "radno" to je stvar mentaliteta i cak odredjene "mode" - minimalizam, neposjedovanje i negomilanje stvari danas je trend; goli zidovi i podovi, bicikl umjesto auta i jahte, stancic umjesto viletine s bazenom nisu rezultat neimastine vec svjesne zelje za sto jednostavnijim, a vremenom - i ne stvarima - bogatim zivotom:

 

http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-10928032

 

http://www.nytimes.com/2010/08/08/business/08consume.html?_r=2&scp=1&sq=spend%20less&st=cse

 

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Boing 747 sa 180 putnika upravo se nalazi iznad oceana na putu iz Pariza za Njujork.

Iz pilotske kabine preko razglasa netko obavještava putnike:

- "Ako ima liječnik među putnicima neka hitno dođe u pilotsku kabinu!"

Jedan putnik skoči i hitro odjuri da vidi što se događa.

Nakon 15 minuta opet se začu glas preko razglasa:

- "Ako ima pilot među putnicime neka hitno dođe u pilotsku kabinu!"

 

 

 

 

Avion polijeće iz zračne luke Kennedy. Nakon što je dosegnuo uobičajenu visinu za let, kapetan se javi preko interkoma.

 

"Dame i gospodo, govori vam vaš kapetan. Dobro došli na let 293, nonstop od New Yorka do Los Angelesa. Ispred nas je lijepo vrijeme i zato bismo trebali imati miran i ugodan let. Možete odvezati pojaseve i udobno se smjestiti... O MOJ BOŽE!"

 

Putnici su sjedili u tišini, očekujući loše vijesti.

 

Nedugo potom, kapetan se opet javi preko interkoma i reče: "Dame i gospodo, ispričavam se ukoliko sam vas maloprije prestrašio, jer dok sam govorio, stjuardesa mi je donosila vruću kavu i slučajno je prolila u moje krilo.

Da samo vidite prednji dio mojih hlača!"

 

Na to se javi jedan od uplašenih putnika: "Nije to ništa. Da sad samo vidite zadnji dio mojih hlača!"

 

 

 

 

Statističar dođe do trgovca:

- Vršimo anketu. Recite mi, molim vas, prodate li više truba ili pištolja?

- Podjednako!

- Znači, statistički gledano imamo podjednako trubača i ubojica.

- Pa i nije baš tako! Mislim da je trubača puno manje!

- Ali sad ste mi rekli da ih je podjednako. Statistika ne laže!

- Da, ali kad netko kupi trubu, tek drugi dan njegov susjed kupi pištolj!

- Čekajte, znači da na dnevnoj razini trubača ima više?

- Možda na dnevnoj, ali na noćnoj nisam siguran.

 

 

 

 

 

Sjede 3 budista na nekoj planini i meditiraju

 

50 godina kasnije, kaže jedan:

Hladno je ovdje.

 

100 godina kasnije, kaže drugi:

Stvarno je hladno ovdje.

 

200 godina kasnije, javi se treći:

Ako ste vas dvojica došli ovdje pričati, niste trebali ni dolaziti.

 

 

 

 

 

 

VOLVO

 

Zabrinuti za sigurnost svoje supruge na sve opasnijim prometnicama, odlučite joj kupiti Volvo, vjerojatno najsigurniji automobil na planeti.

Ona ga izveze van jedne večeri kad se odlučila naći sa prijateljicama. Kući se vraća u sitne sate oko 03:00. Trudi se biti tiha da ne probudi nikoga. Uzima spray sa osvježivačem zraka i prska ga po stanu. Vjerojatno pokušava maskirati činjenicu da je popila nekoliko pića preko mjere. Ali, koliko je morala popiti? Jasno je da je još uvijek u jednom komadu, ali što je s autom? U kakvom je stanju? Dali je u jednom komadu? Pokušajte otjerati takve misli do jutra.

 

Jutro stiže. Ona još uvijek hrče. Izlazite van i ugledate Volvo na parkingu.

Još uvijek je u jednom komadu! Obilazite oko auta u potrazi za kakvim udubljenjem ili ogrebotinom. Ne nalazite ništa. Uzdahnete sa olakšanjem i uputite se prema kući, kad: http://tinyurl.com/35tgxs9

 

 

 

Smrt je početak besmrtnosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitanje mi jedno davno na um pade,

moj debeli lade, zasto ljudi rade.

Pitanje mi jedno davno na um pade,

moj debeli lade, zasto ljudi rade.

 

Jedni grade vlade da se lakse krade,

drugi biljke sade, a treci ih vade.

Jedni grade vlade da se lakse krade,

drugi biljke sade, a treci ih vade.

 

Pitanje mi jedno davno na um pade,

moj debeli lade, zasto ljudi rade.

Pitanje mi jedno davno na um pade,

moj debeli lade, zasto ljudi rade.

 

Ljudi su bez nade nikako da shvate,

dok se gazde slade, ostali se pate.

Ljudi su bez nade nikako da shvate,

dok se gazde slade, ostali se pate.

 

Pitanje mi jedno davno na um pade,

moj debeli lade, zasto ljudi rade.

Pitanje mi jedno davno na um pade,

moj debeli lade, zasto ljudi rade.

 

Ovde nema pravde za stomake gladne,

ne gubite dane, neka gazde rade.

Ovde nema pravde za stomake gladne,

ne gubite dane, neka gazde rade.

 

Ja bi badava, badava oo

ja bi badava, badava oo oo

ja bi badava, badava oo

ja bi badava, badava oo ceo dan

 

Ja bi badava, badava oo

ja bi badava, badava oo oo

ja bi badava, badava oo

ja bi badava, badava oo ceo dan

http://www.youtube.com/watch?v=b4qUWFNWKSw

 

I njihov stari hit (Buđav lebac :-D) u izvedbi riječkog street performera (više o 1.200.000 posjeta!):

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Umre svećenik i završi u čistilištu. U redu ispred njega stoji čovjek sa rejbankama na nosu, obučen u kožnu jaknu i džins.

Sveti Petar (izgleda da je uvijek tamo) obrati se tom momku: "Reci mi tko si kako bi mogao znati da li da te pustim u Kraljevstvo nebesko."

Momak odgovori: "Ja sam Joe Hiatt, umirovljeni pilot iz Pittsburga, PA."

Sveti Petar pogleda svoju listu, nasmije se i reče pilotu: "Uzmi ovu svilene halje i zlatni nakit i uđi u Kraljevstvo nebesko."

Sad je došao red na svećenika.

Uspravi se i u jednom dahu izgovori: "Ja sam Joseph Winter, zadnjih 45 godina pastor Saint Mary's Church u Little Rocku."

Sveti Petar pogleda svoju listu i reče mu: "Uzmi ovu pamučne halje i staklenu bižuteriju i uđi u Kraljevstvo nebesko.

"Samo malo!" - reče svećenik - "Onaj čovjek je bio pilot a dobio je svilene halje i zlatni nakit. Kako to može biti?"

"Ovdje gore, mi radimo po učinku," odgovori Sveti Petar, "Dok si ti propovijedao ljudi su spavali, a dok je on pilotirao ljudi su se molili."

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pročitao Mujo negdje u novinama tekst pod naslovom "Budi gazda u svojoj kući".

Otišao u kuhinju i stao pred Fatu, uperio joj prst u lice i oštro rekao:

- Znaj da sam ja gazda u ovoj kući i moja je riječ zadnja !!!! Večeras ćeš napraviti dobru večeru i kad pojedem, idu dobri kolači. Zatim idemo u spavaću sobu i vodićemo ljubav onako kako ja hoću ... Onda ćeš mi spremiti kupku da se fino opustim. Oprat ćeš mi leđa i obrisati me, a onda donijeti pidžamu! Nakon toga izmasirat ćeš mi stopala i ruke! I ... pogodi, tko će me obući i počešljati kad sve to bude obavljeno?

Odgovara Fata:

- Netko iz pogrebnog , p**da ti materina !!!

 

 

 

Došao Haso da obiđe Muju u bolnici i pita ga:

"Kako si bolan nastrad'o?"

"Zbog pecanja."

"Pa kako si pec'o, crni Mujo?"

"Prvo sam pec'o na gliste, ali mi bilo mrsko da ih skupljam pa su mi pokazali štos sa baterijom - vežeš žice za jedan i drugi kraj baterije, gurneš ih u zemlju i gliste same izlaze. Onda ja uzmem akumulator od kola, vežem žice i gurnem ih u zemlju kad ono izlaze rovci. Uzmem dvije žice, uštekam ih u šteker u zidu, izlaze krtice. Gledam ja onda onaj dalekovod pored moje kuće, gledam ga i ne dade mi šejtan mira - bacim dvije kuke do žica i zabodem ih u zemlju."

"I sta bi?"

"Izadje treća smjena Kreke i ubi Boga u meni!"

 

 

 

Čita djed novine i okrene stranicu sa osmrtnicama, kad uleti unuk i upita ga:

- "Kaj je deda, opet si na fejsu?"

 

 

 

Dođe plavuša u bus, a policajac se ustane da joj ustupi mjesto.

Plavuša:

- "Pravi ste menadžer."

Policajac:

- "Hvala na kontinentu."

 

 

 

Pitaju Amera, što je najbolja stvar na svijetu?

Amer:

"Havaji, klopa, žene..."

Pitaju Rusa što je najbolja stvar na svijetu?

Rus:

"Kamion votke.."

Isto pitaju Bosanca.

Bosanac:

"Najbolje je bilo ono kad sam bio u vojsci na Triglavu, zima 82/83, vani 20 ispod nule, pola četiri ujutro, ja kraj peći ležim i grijem se, kad ulazi desetar i kaže: "Suljo, diž' se, ideš na stražu!!"

Nakon tupog pogleda Amera i Rusa Bosanac nastavi:

"A ja nisam Suljo ..."

 

 

 

Došao Tihić u posjetu Britanskoj kraljici i postavio joj pitanje kako joj je uspjelo da tako dugo i uspješno vlada i da k tome bude omiljena među Britancima.

"Pa to je doista jednostavno." - reče kraljica - "Okružena sam inteligentnim savjetnicima."

Tihić se zamisli: "A kako znate da je savjetnik inteligentan?"

"Ah, postavim im zagonetku i ako odgovore na nju onda su u redu." - kaže kraljica i pozove batlera: "Pozovite mi Georga Browna, molim vas."

Nakon par minuta pojavi se Sir George Brown.

"Izvolite Vase Veličanstvo ..."

"Odgovorite mi George: Vaši roditelji imaju dijete. Ono nije Vaš brat niti Vaša sestra. Tko je to?"

"To sam ja Vaše Veličanstvo." - odgovori George.

"Izvrsno, George! Hvala Vam George."

"Eto, vidite gospodine Tihić.To radim jednom mjesečno sa svima. To je tajna mog uspjeha."

Tihić se zamišljen vrati u Sarajevo, pozove Mujezinovića i upita ga:

"Recite mi: Vaši roditelji imaju dijete ali ono nije vaš brat nit vaša sestra. 'Ko je to?"

Mujezinović se zamisli i nakon pet minuta kaze Tihiću: "Možete li mi dati nekoliko sati da razmislim?"

"Naravno!" - reče Tihić

Mujezinović se povuče u kancelariju, nazove Terzića i pita ga: "Vaši roditelji imaju dijete, ali ono nije vaš brat niti vaša sestra. 'Ko je to?"

"Pa to sam ja!" - kaže Terzić.

Mujezinović odmah ode kod Tihića i kaže mu:

"To je Terzić, presjedniče!"

"Ne Mujezinoviću" - odgovori mu Tihić - "To je George Brown!"

 

 

 

Uplatio Haso tiket na lotu, ali ga je zabunom ostavio u kuhinji kad je počelo izvlačenje. Ako ode do kuhinje propustit će broj pa zato reče Fati:

- "Ja ću čitati brojeve a ti mi govori imam li ga."

Nakon malo vremena:

- "Fato, 13!"

Iz kuhinje:

- "IMA!"

- "Fato, 24!"

- "IMA!"

- "Sad je 5!"

- "IMA i 5"

Haso već radostan:

- "Fato, imal' 21?"

- "IMA!"

Haso skoči na noge:

- "Fato, 2!"

- "IMA!"

Haso za uhvatio za glavu. I izvlače zadnji broj:

- "Fato, imal 11?"

- "IMA ... al' ne'ko ga prekrižio ..."

:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Po prvi put u životu Mujo muze kravu.

Nakon nekog vremena krava pomakne stražnju lijevu nogu i udari u posudu prolivši mlijeko.

Mujo izuje cipelu, s nje skine vezicu (pertlu, špigetu) i veže joj tu nogu za obližnje jasle.

Nakon što je ponovno počeo s mužnjom, krava stražnjom desnom nogom prevrne posudu s mlijekom.

Mujo izuje i drugu cipelu, skine vezicu pa joj i tu nogu čvrsto zaveže za plug te nastavi s mužnjom.

Ali, ne lezi vraže, nakon nekog vremena krava zamahne repom i ponovno prolije mlijeko. Mujo, sad već iznerviran, gleda oko sebe, ali ne vidi što bi još mogao iskoristiti da 'fiksira' neposlušnu kravu. Jedino što mu je još preostalo jest da iskoristi svoj kaiš.

Otkopča kaiš, hlače mu kliznu do koljena pa ih skine i objesi o klin.

Nakon toga postavi tronožac iza krave, popne se na njega i uhvati kravlji rep pa ga nekako stegne kaišom i taman kad je kaiš počeo vezati za gredu iznad glave na vratima se pojavi Suljo.

Vidjevši kravu sa vezanim stražnjim nogama i bosonogim Mujom u gaćicama na tronošcu iza nje sa repom i kaišom u ruci, Suljo ostade bez teksta, a Mujo će: „Suljo, nećeš mi vjerovati, ali samo sam je htio pomusti ... matere mi.“

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Učiteljica zada sastav na temu "Panika".

Sutradan, kad je učiteljica pročitala sve radove, na satu pozove malog Mujicu i pita ga za objašnjenje:

- Mujice, kakav je ovo sastav? Trebao si objasniti što znači "Panika" a ne samo napisati brojeve: 1,2,3 / 15,16,17/ 6,7,8 / 31? Što ti to znači? Pa nije ovo matematika.

Mujica odgovara:

- Ma to je lako učiteljice: Imam 1,2,3 sestre od 15,16 i 17 godina starosti, koje su trebale imati menzis 6,7, i 8.- mog u mjesecu a danas je 31.- vi, pa ti vidi kakva PANIKA vlada u našoj kući.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Klinci u osmom razredu pišu školsku zadaću na temu "Slavne žene".

 

Nakon što je pregledala sastavke nastavnica im kaže:

- " Ne mogu vjerovati, od svih slavnih žena, svi ste pisali o Severini, Angelini Jolie i Lady Gaga ... Kako to da nikom nije pala na pamet neka druga slavna žena, recimo, Marie Curie?"

 

Deca se počnu smijuljiti a nastavnica podvikne:

- " Što je smiješno?"

 

A klinci odgovore:

- "Pa ne kaže se 'Mari Kiri', već Mariah Carey "

 

 

:zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Razgovaraju Kanađanin i Hrvat:

 

H: Kolika ti je plaća?

K: $ 2000

H: Auuu! A koliko mjesečno potrošiš?

K: $ 1500!

H: Pa što radiš sa ostatkom?

K: E, to se kod nas ne pita!

K: A kolika je tebi plaća?

H: 200 EUR

K: Ijuju! A koliko ti treba za život mjesečno?

H: 500 EUR!

K: Pa odakle ti ostatak?

H: E to se kod nas ne pita!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Krenuo Cigo u Italiju, pa rekao djeci da će im donijeti što god požele. Najstariji kaže da hoće bicikl, drugi sin bi loptu, kćerka bi Barbiku, a na kraju dođe Cigo do najmlađeg:

• Šta ćeš ti, mezimac, da ti tvoj tatko donese?

• Tatko, donesi mi 2 jajca.

• Ajoj, šta će ti 2 jajca?

• Da kompletiram onaj k_rac što ćeš njima da doneseš.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Došli američki inžinjeri kod Obame i kažu mu da su izumili automobil koji ide na vodu!

- "Pa to je genijalno,automobil koji ide na na običnu vodu, kažete!?"

- "Hm, pa dobro, ne baš običnu, mora da bude iz Meksičkog zaljeva."

 

 

 

Ako sudiju zovemo sudac, kako zovemo kurira?

 

 

 

 

Streaptease video (SAJB)

 

Ako debeli bude zayebavao, opet klikni dolje na "Play".

 

http://www.worktobejudged.com/strippause/peca.html

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što se nosi ove jeseni?

Radna knjižica

**

 

*Bez posla je u Hrvatskoj čak 317 tisuća ljudi.

Mislim da vlada provodi pronatalitetnu politiku, jer ljudi na Burzi mogu se jebat.*

 

**

 

*Veli Jaca Kosor: Tko kupi skuplji stan, dobit će veću subvenciju.

Ili u prijevodu: tko istrči svjetski rekord na 100 m dobije popust na šprinterice.*

 

**

*Veli Jaca u Saboru da dok se mi svađamo, lopovi kradu.

To je primjer prave premijerke koja ima sve pod kontrolom, tj. koja u svakom trenutku zna što rade njeni ministri.*

 

**

 

*Ured Hrvatske biskupske konferencije povodom Svjetskog dana braka daju savjete za bolji brak.

Mislim si, to je kao da povodom dana gladnih Žak dijeli savjete.*

 

**

 

*Muzej Suvremene Umjetnosti nema novca za struju i grijanje, a niti za isplatu plaća.

Mislim si, onda oni uopće nemaju veze s umjetnošću, jer

**umjetnost** je danas imati za sve to.*

 

 

**

 

*Vidi se da je Sabor pun doktora. Najvažnija tema je imunitet.*

 

 

 

Epitaf na Mujinom grobu:

 

"Davno sam umro,

a moji zbog mene

i danas pate,

ja sam prije smrti

podigao kredit,

a oni placaju rate".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

AVANTURA U KUHINJI

 

Na sebi je imala samo majicu u kojoj je spavala.

Kad sam ušao u kuhinju, okrenula se i rekla: Odmah moramo voditi ljubav!

Oči su mi zažarile i pomislio sam : "Sanjam li, ili je ovo moj sretni dan?!"

Da ne bih izgubio ni trenutka, zgrabio sam je i odmah polegao na kuhinjski stol i navalio ko konj.

Kad je sve bilo gotovo, rakla je" Hvala" i opet se okrenula štednjaku, s majicom još uvijek oko vrata.

Sretan, iako vidljivo zbunjen sam je upitao: "Zašto se zahvaljuješ?"

Rekla je: " Sat za kuhanje jaja je pokvaren."

 

 

 

 

 

SVEĆENIK

 

Nakon dvadesetpetogodišnje službe u istoj župi, svećenik je trebao održati govor na svojoj oproštajnoj večeri pred odlazak u mirovinu.

Jedan ugledni član zajednice - vodeći političar u zemlji - je bio zamoljen da najavi svećenika i održi kratak predgovor, ali je kasnio na događaj.

I zato je svećenik preuzeo na sebe da ispuni vrijeme do njegovog dolaska, te je stao pred mikrofon.

"Sjećam se prve ispovijedi koju sam čuo prije dvadeset i pet godina i zabrinuo sam se u kakvo sam to mjesto došao... Ta prva ispovijed je bila najgora koju sam ikad čuo.

Čovjek je priznao da je on ukrao televizor iz susjedove kuće i lagao policiji prilikom ispitivanja, uspješno prenijevši krivicu na lokalnog beskućnika.

Rekao je da je krao novac od svojih roditelja i svojih poslodavaca, imao je nekoliko avantura sa ženama svojih

prijatelja, uzimao je teške droge, spavao je sa drugom ženom i prenio joj bolesti...

Možete zamisliti što sam si mislio... Međutim, zadovoljstvo mi je da kažem da sam uskoro shvatio da je taj čovjek bio žalosna iznimka u ovoj župi i da je ovo mjesto puno prekrasnih i pristojnih ljudi..."

U tom trenutku je došao političar i ispričao za kašnjenje te se odmah uputio na pozornicu, preuzeo mikrofon i izvukao svoj govor iz džepa:

"Uvijek ću se sjećati dana kada je naš svećenik prvi put došao u našu župu", izjavio je političar, "U stvari, ja sam poprilično siguran da sam bio prva osoba u župi koja se kod njega ispovjedila...."

 

 

 

ŠTEF NA SUDU

 

S: Gospodine Štef, jeste li svom susjedu rekli da je idiot?

Š: To je istina gospon sudac, ali ja mu to nisam rekao.

 

 

 

 

NIJE ZABRINUTA

 

- Reci, Dragica, kaj tebe niš ne zabrinjava to kaj tvoj Karlek trči za ženskama?

- A zakaj bi me zabrinjavalo?

- Mogel bi koju vloviti...

- Nek ju vlovi!

- Tebi je svejedno?

- Je!! Pak i naš pes trči za autima. I kad bi kojega i vlovil, sigurno ga ne bi znal voziti.

 

 

 

 

SAHRANA

 

Idu Mujo i Haso ulicom i ugledaju dženazu/sahrana kako prolazi.

Dogovore se da Huso ode i pogleda od čega je taj čovjek umro.

Huso dolazi do jednog u povorci i pita:

- "Izvinte molim vas, da li možete da mi kažete od čega je ovaj čovjek umro."

Gospodin mu odgovara: - "Umro je od leukemije."

Huso onakav kakav je glupav jadan nije mogao da skonta što je leukemija pa kaže Muji:

- "Hajde Boga ti Mujo pogledaj ti, ja nisam zapamtio šta mi je onaj čovjek rekao."

Ode Mujo i priupita posljednjeg u povorci, od čega je čovjek umro.

Al'baksuz naletio na pjesnika.

- "Ovaj čovjek je rođen kao ptica, živio je kao ptica i umro je kao ptica", odgovori čovjek Muji.

Mujo se vrati do Hase i reče mu:

- "Ja nisam nešto siguran ali kako sam mogao da skontam, netko ga je ubio iz praćke."

 

 

 

 

 

Ovdje leži Robert G. koji je 2. studenog 1982. upalio šibicu da vidi ima li u rezervoaru benzina... Bilo ga je.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naša gospođa Jadranka je šetala sa svojom pratnjom po Zagrebu pa stala pred izlogom i razgledala:

-Kako su skočile cijene osnovnih artikala, a kako tek luksuznih...

Pa dobije čuvstveni napad i zaplače.

Priđe policajac i zapita: "Premijerko, zašto plačete?"

"Gledam cijene kako su visoke i mislim si kako li je tek našim jadnim penzionerima! To je strašno, grozno."

Uto naiđe penzioner, vidi zaplakanu premijerku i zapita policajca:

"Zašto premijerka plače?"

 

Policajac ga kresne pendrekom po glavi: "Zbog tebe, p. ti materina, zbog tebe......." :-o:-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Micika si je priuštila ljubavnu aferu sa Štefekom.

Štefek ju je svakodnevno posjećivao, dok jednog dana nisu začuli auto koji se zaustavio na dvorištu.

Micika skoči iz kreveta, pogleda na dvorište i poviče:

"Bože, moj muž se ranije vratio s puta! Štef, odmah skači kroz prozor na cestu i nestani!"

Štefek pogleda kroz prozor i odvrati: "Ne mogu, Micika. Pa vidiš da pada kiša!"

Micika se u očaju uhvati za glavu i krikne: "Štef, ako nas moj muž zatekne, oboje će nas ubiti!"

Štef iskoči iz kreveta, pograbi svoju odjeću, skoči kroz prozor na cestu i nađe se u skupini maratonaca, koji su baš tog trena trčali pokraj Micikine kuće.

Da bi prikrio svoj trag, Štefek im se pridruži.

Nakon nekog vremena Štefeku se približi prvi maratonac i upita: "Kolega, da li maraton uvijek trčiš gol?"

Štefek: "Uvijek. Tako prijatno je osjetiti strujanje vjetra dok sam gol, i tako bolje osjećam povezanost s prirodom."

Nakon nekog vremena Štefeku se približi drugi maratonac i upita: "Kolega, da li uvijek trčiš maraton s odjećom ispod pazuha?"

Štefek: "Uvijek. Tako praktično je imati odjeću pri sebi. Kada stignem na cilj, mogu se odmah obući, sjesti u auto i odvesti kući."

Nakon nekog vremena Štefeku se približi treći maratonac i upita:

"Kolega, da li uvijek trčiš maraton s kondomom na penisu?"

Štefek: "Ne uvijek. Samo ako pada kiša."

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

SAJB

 

Oženio se princ prelijepom princezom ali princeza neće sex, te on odluči da ode kod dvorske vještice da mu spravi kakav ljubavni napitak.

Kaze vještica: - "Da bih napravila ljubavni napitak potreban mi je jedan sastojak koji moraš ti osobno donijeti.

 

Preko sedam mora i sedam gora ima jedna pećina u kojoj živi jedan strašni zmaj.

 

Moraš ga ubiti i kada ga rasporiš iz njega će izaći medvjed.

 

Kad rasporiš medvjeda iz njega će izaći vuk, iz vuka lisica, iz lisice zec, iz zeca golub iz goluba vrabac.

 

E kad rasporiš vrapca u njemu ćeš pronaći jedno malo jaje.

 

To mi je jaje neophodno za pripremu ljubavnog napitka!"

 

Pošto je princ žestoko rješio da "zvekne" princezu opremi on ekipu te krenu na put.

 

Poslije 4-5 godina putovanja preko sedam mora i sedam gora stigne ti on, napokon do pećine gde živješe onaj zmaj i onako popiz_io od puta i apstinencije krene raditi masakr.

 

Raspori on zmaja,medvjeda, vuka... i sve ostale životinje i kada dođe do vrapca iz njega ispade ono jaje.

 

On ga sav sretan uze i brže bolje krene nazad.

 

Vratio se on poslije 2-3 godine u dvorac, preda vještici ono jaje ali avaj, napitak mora da odleži bar godinu dana dok ne sazri.

 

- "Pa kad sam mogao izdržati 7-8 godina, izdržat ću još i ovu jednu", pomisli princ.

 

Kada je prošla godina ode on kod vještice i ona mu dade bočicu sa ljubavnim napitkom i reče:

- "Da bi napitak imao što bolji efekat moraš sve učiniti

kako ti kažem.

 

Pripremi jednu gala večeru na kojoj ćete biti samo princeza i ti.

 

Kuharima naredi da sva slana jela malo više zasole, a slatka više zaslade.

 

Ispred princeze stavi bokal vode ili vina, a malo dalje iza bokala, da se ne vidi, postavi ovu bočicu sa ljubavnim napitkom.

 

Kada se princeza bude najela, silno će ožednjeti, te kada se maši za bokal ugledat će bočicu sa ljubavnim napitkom i poželjet će da vidi što je to.

 

Ti budi u pripravnosti, pa kada se ona nagne preko stola da dohvati bočicu sa ljubavnim napitkom, ti joj se prikradi zguza te je lijepo kresni!!!!"

 

 

 

 

 

BRODOLOMCI

 

Mujo i Haso doživjeli brodolom, i kako to obično biva, našli se na pustom otoku. Mujo odlučio da vodi dnevnik:

 

1. dan: Jako smo gladni, pocrkat ćemo od gladi.

 

2. dan: Još više smo gladni!!!

 

3. dan: Našli smo hranu sad je lakše.

 

4. dan: Nema ništa da se pije.

 

5. dan: Jako smo žedni!!!

 

6. dan: Našli smo vodu, sada je bolje.

 

7. dan: Meni se nešto yebe.

 

8. dan: Mnogo mi se yebe.

 

9. dan: Ima da yebem Hasu!

 

10. dan: Haso jebo mene, tako mi i treba kad vodim dnevnik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

TV Slavonije i Baranje

 

Kakve su žene danas? Voditelj jedva završio emisiju.

 

http://mojzagreb.info/video-smijesni/hrvatska/kakve-su-ene-danas/

 

 

 

Ide Haso kod vulkanizera da zakrpi kurton.

Kaže vulkanizer:

- "Ne krpimo kurtone."

Navali Haso i ovaj zakrpi.

Ne prođe malo eto Hase opet da krpi kurton, ovaj mu zakrpi. Dodje on i 3. put, a vulkanizer:

- "Pa dva puta sam krpio, sta hoćeš."

- "Sad sad nisam došao da mi krpiš nego da ga balansiraš."

 

 

 

Pred spavanje Perica se moli Bogu:

• Gospode, učini da od danas Prag bude prijestolnica Finske.

Čuje ga mama:

• Sine, kakva je to molitva?

• Jučer smo imali pismeni ispit iz zemljopisa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

DJEČJI BISERI:

 

Kada se dvoje zaljubljenih prvi put poljubi, odmah se bace na pod i ne dižu se više barem sat vremena.

 

Djevojčice ne mogu stojećki piškiti jer se nemaju za što držati.

 

Kad su bebe još skroz malene, one su kod mame u trbuhu i tu ih ne može nitko ukrasti.

 

Moja mama je jako lijepa, još uvijek se vidi da je nekad bila mlada.

 

Ja ću kasnije oženiti mamu, neku nepoznatu ženu ne želim.

 

Gliste ne mogu ugristi jer naprijed i natrag imaju rep.

 

Zimi koke ne nose jaja jer rupa kroz koju jaja trebaju proći je smrznuta.

 

Treba spavati s otvorenim prozorom jer je disanje tako zdravo.

 

Meni ne treba sirup za kašalj, ja mogu i bez njega kašljati.

 

Jednom sam bila tako bolesna i imala sam 40 kila temperature

 

Moraju li mame također jesti travu da bi im iz grudi teklo mlijeko?

 

Moja mama ima bebu u stomaku, ali ne znam kako ju je progutala.

 

Na mame se ne galami, one su korisne.

 

Više se ne dešavaju čuda jer imamo televizor i kompjutor.

 

Poluotok je otok koji još nije do kraja napravljen.

 

Baka je debela zato što je puna ljubavi.

 

Ja nemam više baku, nju su posadili na groblju.

 

Kada baku bole zubi, ona njih jednostavno stavi u čašu.

 

Ja bih tako rado imala jos jednog brata, ali moja mama koristi tampone.

 

Moj djed je na glavi bosonog.

 

Prije nego doktor može nekoga operirati, moraju ga prvo sterilizirati.

 

Ljudi ne mogu živjeti na Mjesecu! Kada se dogodi polumjesečina' onda nebi imali dovoljno prostora za život.

 

Policija ima helikoptere. Ako se što dogodi gore, u raju, da mogu djelovati.

 

 

 

 

Moderna regulacija prometa u Beogradu:

 

Klikni ovdje_____

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nakon pljačke banke u Texasu ekipa bježi prema meksičkoj granici, no sustigne ih potjera.

Šerif pozove prevoditelja kako bi ispitao kolovođu:

"Pitaj ga gdje su sakrili novce ili pucam!"

 

Prevoditelj na španjolskom:

"Kaži gdje ste sakrili novce, ili će te šerif odmah upucati!"

 

Kolovođa na španjolskom:

"Kod drveta na vrhu brda, dvadeset koraka na sjever, pa tri lijevo."

 

Prevoditelj na engleskom:

"Kolovođa kaže da se ne boji smrti!"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Otišao Haso kod doktora pa mu se žali:

- Doktore ne znam što je sa mnom. Kada se j_bem sa ženom ne mogu da svršim.

- Ma znam ja što ti je. To je ovaj stres poslije rata, svi smo navikli na pucnjavu pa ti to sad fali. Uzmi fino pištolj, stavi ga ispod kreveta pa kad misliš da si blizu, opali 2-3 metka i sve će biti super.

Sutradan dolazi Haso kod doktora sav snužden.

- Šta je bilo, jesil'se izliječio? - pita ga doktor.

- Ma počelo je dobro, leg' sam ja na krevet, žena na mene, okrenuli se mi na pozu 69, meni došlo fino, izvučem pištolj ispod kreveta i opalim tri metka.

- I?

- Žena se prepala, odgrizla mi pola qurca, posrala mi se na lice, a komšija Huso istrčao iz ormara sa podignutim rukama u vis.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lala, udovac, uveo u svoju baštu Pantu pa mu pokazuje voće:

 

- Vidiš onu jabuku? O nju su se objesile tri moje žene.

 

- Molim te! - zavapi Panta - daj mi pelcer za moju baštu!

 

 

 

 

Kako prepoznati terasu Bračanina?

- Na žici se suši toalet papir.

 

 

 

 

Umrli baba i deda zajedno, na ulazu u raj ih dočeka Sv. Petar i ponudi im obilazak uz riječi:

- Živjeli ste lijepo i pristojno, svakako vam sljeduje raj, pa ako želite, pokazat ću vam malo naokolo da vidite...

Šetaju se tako sat vremena, sve jedno ljepše od drugog, poljane, rijeke, jezera, cvijeće, svi lijepi i veseli, jela i pića koliko hoćeš...

Sexa koliko ti duša hoće na sve strane,bez ikakvih predrasuda, svi uživaju i svima lijepo...

Nakon obilaska, kaže deda babi sav bijesan:

- Jebala te makrobiotika, mogao sam ovdje doći još prije trideset godina!

 

 

 

 

Ušla Hrvatska u NATO i vele Ameri: Evo sad moramo malo oružja izmjeniti da imamo svi isto.

Za par dana stiže paket iz Amerike, a unutra piše: Evo šaljemo vam tri nuklearne glave.

Naši odgovaraju: Mi nemamo baš oružja, ali za par dana vam šaljemo tri hrvatska ministra iste razorne snage.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rudari zarobljeni zatrpani u rudniku....

 

PRVI DAN: Svi ujedinjeni za spašavanje rudara.

 

Ivo Jospović: "Pozivam Vladu da u punoj pravdi i efikasnosti dade sve od sebe"

 

 

DRUGI DAN: poteškoće ... potraga krivice i odgovornosti ...

 

Kosor: "Svom našom snagom radimo kako bi izvukli rudare, zbog toga ne možemo sada razmišljati o izborima, premiještamo datum izbora za 2013."

 

Damir Kajin: "Za Hrvatsku bi bilo najbolje da je kompletna vlada ostala na toj dubini ... zauvijek"

 

Šeks: "što se dogodilo ?"

 

 

TREĆI DAN: Polančec optužen zbog nestalih 400 milijuna kuna namjenjenih za sigurnost hrvatski rudnika.

 

Polančec: "Svi su sve znali, dokumente o rudnicima sam svima u vladi predao"

 

 

ČETVRTI DAN: Svi mediji prenašaju "Sanader iskoristio situaciju kako bi još jednom pobjegao u Ameriku"

 

 

PETI DAN: Bandić krenuo kopati izlaz svojim rukama

 

 

ŠESTI DAN: Šuker gost na Latinici: "zadužili smo Hrvatsku za još 4 milijarde eura kako bismo što prije izvukli te rudare"

 

 

Nakon mjesec dana, rudari napravili svoj izlaz kopajući golih ruku.

Godinu dana kasnije, 33 rudara, štrajkuju zbog dobivenih otkaza, a država ih tereti za štetu koju su pridonijeli rudniku.

 

(autor IN - Istra News)

 

 

 

____________________________________

Prodajem 2 viljuškara i tri kašikare

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

Svi navodi iz posljednjeg bisera su točni ,ali prema najnovijoj situaciji trebalo bi nadodati ono što nedostaje u našem političkom rudniku:

 

1.Vesna Pusić -Trebati će izgraditi ANEX Remetincu za :ministre ,direktore ,predsjednike i na prvom mjestu sudce -sve lopine ,pa neka sada izgaraju malo u anexu,jer dosta je bilo izgaranja na Brijunima za 7 kuna po danu i ukupno O kuna .

 

2. Nenad Stazić iako može kod sebe ljetovati za manje od O kuna dao je svoj doprinos za jačanje proračuna po 7kuna dnevno ljetujući na Brijunima .

 

3.Oni koji bi sudili gledajući u gazdu ne u zakon misle da je tako trebao raditi i IT. Pitanje je vremena da li će IT ići na Brijune ili u Anex.

 

4. Zoran Milanović iz svog novog auta maše nekolicini koja izvlači boce iz kontejnera i dobacuje :drugovi i drugarice ,

da ste mene birali ne bi to radili :

a ovi u čudu odgovaraju :da smo tebe birali možda ne bi bilo ni boca .

 

 

Ima još .......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijatelju, nik titanik je jedina stvar u ovoj državi kojoj se možeš smijat... Oni jedini imaju hrabrosti sve napisati, onako kako se događa u našoj Hrvatskoj. Borio sam se za Hrvatsku ali ne i za nepravdu, ali što je tu, je veseli me činjenica da smo neovisni :-)... Pozdrav! :palac:

 

 

Mrljavac je napisao:

Uklanjanjem brkova sa lica poznatog genija došlo se do zapanjujućeg otkrića:

 

Klikni na link

 

http://www.niktitanik.com/?p=6714

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Spremaju se muž i žena otići na zabavu, ali muž ima samo tri dlake na glavi.

Pita on ženu kako da se počešlja?

Ona mu kaže jedna dlaka na lijevu stranu, jedna na desnu i jedna u sredinu.

Muž se počešlja, ali mu jedna dlaka otpadne.

Pita on ponovno ženu, a ona mu kaže jedna dlaka na lijevu stranu, druga na desnu.

Muž se počešlja i još mu jedna dlaka otpadne.

Pita on ponovno ženu kako da se počešlja, a ona mu odgovori:

- "Ma baš me briga, idi takav raščupan!"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako razgovaraju bračni parovi u Europi, a kako u jednoj balkanskoj državi:

 

Dragi jesi li se umorio? / Jadan ne bio opet si se usafunjo!

 

Dragi hoćeš li i danas s prijateljima poslije posla na piće? / o'š se opet naroljat' k'o i juče?

 

Možda da razmisliš još o tome? / Jel to u tvom selu krave pasu pamet djeci?

 

Draga jesi li se odmorila? / Zmija više provede na nogama od tebe.

 

Draga dolaze li tvoji roditelji na večeru? / Hoće li opet oni tvoji starci na sijelo - sve mi polokaše i požderaše!

 

Draga, da li ti zaista tako misliš? / Je si li ti normalna pi*ka ti materina ma'nita?

 

Imamo dvoje predivne djece / Imamo dva hajvana, žderu ko krmci, a isto tako i uče.

 

Draga hoćeš li da ti napravim kavicu? / Ako ti je ja skuham biće ti posljednja!

 

Draga divna ti je ova nova frizura! / Opet si se frizirala! Ti imaš kosu samo da bi ti frizerka imala plaću!

 

Draga posudila si moj aparat za brijanje da obriješ noge? / Još mi jednom to uradi, frezom ću ti obrijat noge!

 

Draga hoćes li mi to bolje objasniti? / Gukni gusko, zoru ti j*bem!

 

Draga ja se ne slažem s tobom oko toga. / J*bo sve ako si ti normalna!

 

Baš bi mi prijala romantična večera uz glazbu. / Haj' ti rasuči jufku, ali prvo meni naspi jednu rakijetinu i trkni kupi dvije tri pive.

 

Draga na koga je naše djete? / Šta si ovo okotila?

 

Baš si slatka večeras. / Slatka si ko ona Zekulja sa Milka čokolade.

 

Kupila si divne cipele. / Pa pi*ka ti materina, ti svake godine moraš po jedne cipele kupiti.

 

Malo bih se odmorio poslije ručka. / Ko me probudi nogu ću mu slomiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Snjeguljica je zivjela sa 7 muskaraca.

 

Jasmine i Aladin su bili u zabranjenoj vezi.

 

Tarzan je hodao okolo polugol i pricao s

majmunima.

 

Trnoruzica je zavrsila s prvim koji ju je zbario.

 

Pepeljuga je bjezala usred noci iz kuce da bi isla na party.

 

Pinokio je bio lazljivac, a Robin Hood lopov...

 

 

Te price pricamo klincima, a onda se cudimo kakve su nam grozne mlade generacije!?!

 

:panika:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nakon prometne nesreće mladić se budi iz kome i pita medicinsku sestru:

- "Oprostite sestro je li sa mnom sve u redu? Mislim...je li stradala moja muškost?"

- "Bez brige mladiću. Doktori su vidjeli istetoviran natpis, znate već gdje. Piše Luka."

- "Ništa nije u redu, pisalo je Pozdrav iz Čitluka."

 

 

 

Vozio se neki tip selom i zgazio pile. Pošto ga je grizla savjest, pokupi on pile s puta, odnese najbližem seljaku i pita ga:

- Izvinite, da li je ovo vaše pile?

- Nije brale, naši nisu tako pljosnati!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ulazi u avion odvjetnik i smještaju ga na sjedalo pored Muje. Odmjerava on Muju, misli si priprosta seljacina, hajde da se malo zabavi da ubije vrijeme.

Pita on Muju: - Hajde da malo ubijemo vrijeme, pa da igramo neku igru?

Mujo: - Ma, umoran sam...

Odvjetnik: - Ajde ovako ja tebe pitam nešto, ako ne znaš ti platiš meni 5 kuna, a ako ja ne znam ja platim tebi 500 kuna!

Mujo gleda: - Ajde!

Pita odvjetnik onako da ga ispita: - Kolika je udaljenost od zemlje do mjeseca?

Mujo vadi 5 kuna: - Ne znam.

Odvjetnik: - Pitaj ti mene?

Mujo: - Što ide uzbrdo s tri noge, a nizbrdo sa četiri?

Odvjetnik misli... Otvara laptop, pa po googlu, pa nazove nekoliko frendova... Nitko ne zna.

Proslo sat vremena, nista nije nasao, pa vadi on novcanicu od 500 kuna i daje ju Muji.

Mujo uzme novce i nastavi spavati

Ovaj i dalje konta...

Napokon ne moze vise izdrzati, pa probudi Muju:

- Pa dobro, sta to ide uzbrdo s tri noge, a nizbrdo sa četiri?

Mujo mu da 5 kuna i veli: - Ne znam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sjede Haso i Fata pa reče ona njemu:

- Haso kupila sam novi kostim.

- Haso: A odakle ti pare Fato?

Sa devizne knjižice odgovori Fata.

Drugi mjesec Fata kupi novi auto, Haso sav začuđen opet upita Fatu,odakle ti pare moja Fato.

Ona sva vesela kaže s devizne knjižice.

Gleda tako Haso Fatu i nevjeruje svojim očima.

Prošlo nekoliko dana kad Fata priopći Hasi lijepu vjest.

Znaš Haso ljetos idemo na more. Da se okupaš i osunčaš.

A odakle novci opet upita Haso, a ona kaže da je štedila i digla s devizne knjižice.

Haso šuti i razmišlja.

Došlo i ljeto.

Haso i Fata na moru.

Fata ulazi u more, a Haso ju gleda i vikne, Fato pazi da ne smočiš deviznu knjižicu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija