Jump to content
Sign in to follow this  
Dodadi

godišnji porez na oa

Preporučene objave

Prošle godine dobijem porez za tada već moje bivše osobno vozilo. Obratim se pisanim putem Poreznoj ispostavi u kojem tražim da mi obračunaju porez do 30.06. kada je vozilo kupoprodajnim ugovorom i prodano te da mi pošalju novu uplatnici kako bih isti i platio. Nakon nekog vremena dame mi pošalju opomenu u kojoj stoji da moram platiti 50 kn takse na žalbu i 20 kn za troškove slanja opomene. Pa tko je tu lud!!???!!! Sada zbog njihovog neprofesionalno, i neznam kakvog sve ne neobavljenog posla, ja još moram njima plaćati opomene i kojekakve druge gluposti. Uzmem Zakon o upravnim pristojbama i tamo piše da se na prigovor ne plaća taksa.Sve to napišem u novi prigovor i opet tražim da mi izračunaju porez za vozilo, potrošim još 15 kn za preporučenu pošiljku i od tada samo tišina. I što sada? Bilo bi lakže da sam platio ono što nisam trebao, barem ne bih gubio živce. Kome uopće odgovaraju ili bi trebali odgovarati ti u Poreznoj upravi za svoj nerad!!!!!!!!!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Porez na osobno vozilo plaća vlasnik koji je u svom vlasništvu u tijeku godine imao vozilo 6 i više mjeseci. Ako ste vi prodali vozilo 30.06. onda je vaša obveza plaćanja poreza. Ako smatrate i dalje da službenice nisu uredno obavile svoj zadatak možete se žaliti voditelju porezne ispostave.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this