Jump to content
Sign in to follow this  
Anonimno

molim za pomoć

Preporučene objave

Prije 2 dana sam parkirao vozilo u xx ulici na za to predviđenom mjestu i uplatio 16 kn za 2 sata parkiranja odnosno do 11:56. Došao sam po vozilo sa zakašnjenjem od 6 min. a već je na vjetrobranu bila opomena sa uplatnicom od 150 kn i blokom na kojem je stajalo vrijeme 11:59.Zar je moguće da su uposlenici zagrebparkinga tako pedantni da samo 3 min od isteka vremena za parkiranje pišu opomenu.Imam 8 dana da platim kaznu te da uplatnicu dostavim na njihovu adresu , ili će u protivnom sud imati posla.Inače vozilo ima BiH tablice. Unaprijed hvala na savjetu.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Lijepo zaboravi na kaznu, jer nema teorije kad je vozilo registrirano na BiH da ti ikada to i naplate budući da policija raspolaže samo podacima o vozilima registriranim u RH,kad već imaš sreće pa ti ga pauk nije pokupio. Ne možeš imati nikakvih problema, baci je i zaboravi!

Podijeli ovu objavu

Kakav pauk??????????? Ako je covjek parkirao na mjestu na kojem je to dozvoljeno, a istekao je ili nije platio parking, pauk ne odvozi auto, jedina je sankcija neplacanje parkinga :-?

Podijeli ovu objavu

Svašta!

Zakasnio si i sad na pravnom forumu pitaš kako da smuljaš?! odjeb....

Pravedno je da platiš kaznu i da drugi pita ne misliš: "Ma neće mene! Vidi da imam bosanske registracije" :rigoleto:

Podijeli ovu objavu

Dragi gospodine,

zar je netko doveo u pitanje vaše bosanske tablice? Ne.

U Hrvatskoj vrijede hvrvatski zakoni i propisi i morate ih poštivati bilo da ste građanin Hrvatske ili neke druge države. Tražeći savjet na pravnom forumu kako da zaobiđete svoje obveze smatram neinteligentim jer na taj način ovaj forum dovodite u poziciju kojoj nije namjenjen.

Podijeli ovu objavu

za manje od 2 minuta RH policija će u BIH saznati tko je vlasnik vozila u BIH i pri prvom dolasku vlasnika vozila u RH na graničnom prijalazu može imati problem i to ne baš mali....

nemam namjeru nikoga plašiti ali protok informacija između BiH i RH je jako,jako dobar i brz posebno po ovim pitanjima

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this