Jump to content

173./2.


schlampich

Preporučene objave

Bio sam na psihijatrijskom vještačenju, rezultat smanjena ubrojivost u trenutku počinjenja djela, i to mi je prvi puta, ali sam potpisao iskaz u policiji pred odvjetnikom da sam u 4 navrata kupovao heroin od 20-40g.. Da li se izjava potpisana pred odvjetnikom može pobijati na sudu ako se dokaže smanjena ubrojivost?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, ali sam potpisao iskaz u policiji pred odvjetnikom da sam u 4 navrata kupovao heroin od 20-40g.. Da li se izjava potpisana pred odvjetnikom može pobijati na sudu ako se dokaže smanjena ubrojivost?

 

ne, ta izjava je dokaz..

ali, ako si ti kupovao, zašto te terete za st.2.?

jesi dalje to prodavao, kupovao za druge ili što?

ako si sam za sebe, onda ne bi trebao biti st.2.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uhvatili su curu i mene, a kod nje su našli 1.5g u paketićima, kod mene ništa, to je bilo za nas, ali ne možeš dokazati. Meni su u Heinzlovoj nakon 10 sati ispitivanja uvalili odvjetnika koji je njihov čovjek, ali bio mi je prvi puta, pa nisam znao i on me savjetovao da potpišem. Ona je već 3 mjeseca u pritvoru, a ja se branim sa slobode.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne svidja mi se obrana niti njena niti tvoja..

 

ovih 1.5 g ste kupili od nekoga, jel' tako?

kupovali zajedno ili kako? zajednički novac?

jeste li i prije uzimali heroin? znam da je teško odgovoriti iskreno, ali od toga puno ovisi..jer ako jeste, može se izračunati kolike su vam dnevne potrebe..

 

ovih 0,5 g što kaže da je bilo za preprodaju..kome? jel' već znala kome će prodati ili tko naleti?

 

ma, mijenjaj odvjetnika..

treba to složiti drugačije..

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dugogodišnji ovisnici. Sada apstiniramo od svih opijata (znači ni metadon ni subutex) 01.09.2006., posjedujemo potvrde iz bolnice u Vinogradskoj. Terete nas da smo zajedno kupovali. Kako da ja sad dokažem sucu da je nama 20g. trajalo 5 dana, a da to nije bilo za preprodaju. Jer sam ja potpisao da sam u 3 navrata kupio po 20g., jednom 30g., a jednom 50g. Ona je i u zatvoru odbila svu terapiju. A zaplijenili su nam, iz njenog džepa 6000 kuna, koje su bile moje, imam potvrdu da sam 5 dana prije digao kredit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Krajnje je vrijeme da se netko sjeti da postroži maksimalno zakon za ove nesreće od dilera i ovisnika. Zašto mi porezni obveznici moramo plaćati vaše liječenje zbog vaših bolesnih ideja i bježanja od stvarnosti? Upropaštavate cijelu okolinu, sustav radi uzaludan posao, suci se muče, iječnici da se i ne govori, upropastili ste roditelje i na kraju i sami sebe - ali to je vaš problem.

Trebalo bi vas zaposliti i to tako da vam prisjedne ideja o drogi. Danas se ljudi bore zaživot, nema lijekova za njih, a nisu krivi što su bolesni, a vi hoćete biti bolesni i još tu cvilite sa vašim glupim pričama. Znam ovisnike koji su uništili doslovno svoje obitelji. Psihički, fizički i financijski. Vi ste izrodi ove civilizacije. Ja vas ne bi liječila, pustila bi vas da krepate od te vaše prljave smrdljive droge. Fuj.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

djelo počinjeno 23.8., potom bolnica..

reci, da li je i cura vještačena?

znaš li što je vještak u nalazu rekao po pitanju vaše ovisnosti?

 

mislim da je veći dio rješenja problema upravo na vještačkom nalazu i dobrom branitelju koji će uz potvrdu koju imaš oko porijekla novca dokazivati da je ta količina bila za vaše osobne potrebe a ne za daljnju prodaju..

 

neka ti ne bude teško raspitati se i naći dobrog odvjetnika za drogu..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vi ste izrodi ove civilizacije. Ja vas ne bi liječila, pustila bi vas da krepate od te vaše prljave smrdljive droge. Fuj.

 

prije bih rekla da su oni produkt ove "civilizacije" kojom smo okruženi, i nisu oni kužni, već oni koji su ih gurnuli na taj put..

 

i te bi trebalo paralelno liječiti..

 

strašno nešto kako razmišljate..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Produkt ove civilizacije ... Svi bi mi mogli biti produkt takve civilizacije na ovakav način, ali nismo.

Nafiksati se smećem i biti dream-team to uopće nije neki poseban domet inteligentnog bića. To je bijeg od stvarnosti.

Ja ću se sa ove stranice sa zadovoljstvom maknuti jer mi se i tema a i osobe koje se bave drogom doslovno gade, pa da si ne kvarim dan sa beznadežnim slučajevima.

Inače, nemam posebnim problema a i kada ih imam ne fiksam se da od njih pobjegnem, nego ih rješavam kvalitetno i usput. Za razliku od vas.

Jedino žalim što sam porezni obveznik i što mi uzimaju lovu da bi liječili ovaj ljudski korov od ovisnika, dok s druge strane u raznim segmentima ljudi trebaju pomoć, ali je ne dobivaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija