Jump to content

Čemu služi forum pravnih savjeta?


Ljubica1

Preporučene objave

Pred par dana sam postavila pitanje, odgovora nema, pa se pitam:

Zašto je to tako?

Razumijem da se ne može očekivati kompletan pravni savjet, koji bi zamijenio odvjetnika.

Pravnici, dajte bar nešto ugrubo odgovorite. Pa naravno da će svatko angažirati odvjetnika, neće Vam jedan općeniti odgovor oduzeti kruh.

Mi, obični ljudi bez pravnog znanja često se osjećamo izgubljeno , ne znamo kamo se okrenuti, kome se obratiti, pa je svaka dobronamjerna uputa dobrodošla.

Mislim da na moje pitanje svaki pravnik koji radi u tom dijelu struke može odgovoriti iz rukava, bez po muke, a neće.

Zašto?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A zasto vi mislite da netko od kolega koji posjecuju ovaj forum ima nesto protiv vas?

 

Postovana, na ovome je forumu pokrenuto vise od 15.000 tema ali nisu sve dobile odgovor jer ili nitko ne zna odgovor, ili nema vremena odgovoriti ili mu se nece.... svejedno. Ovo je velika oglasna ploca, dolazak i odlazak je dobrovoljan kao i eventualno odgovaranje na pitanja.

 

Niti koga mozemo prisiliti da odgovori niti bi to htjeli. Pitanje ste ostavili, doduse ne znam koje niti gdje, pa vam preostaje da se strpite dok netko od kolega ne bude u mogucnosti odgovoriti. Ako vam je hitno i ne mozete cekati, pokusajte konzultirati nekog pravnika koji se bavi predmetnom materijom ili odvjetnika.

 

Nadam se da cete dobiti odgovor na svoje pitanje ali vam to ne mogu jamciti a nije ni u redu da to ocekujete jer je ovaj portal besplatan i funkcionira na bazi dobrovoljnost. To ste, nadam se, shvatili citajuci pravila foruma.

 

Hvala vam na posjeti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Žao mi je ako ste me krivo razumjeli, a Vi ste čak i moderatorica, čini mi se. Znači da se ne znam dobro izraziti. Pokušati ću pojasniti:

Nije bitno moje pitanje.

Htjela sam samo postaviti temu zašto je tako kao što primjećujem da je, jer me zanima ljudska priroda. Očekujem odgovore, zašto i kada netko odgovara na teme, a zašto ne itd.

Dakle, ne protestiram niti prigovaram, znam što znači riječ forum.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Urednica sam, ali to nema veze.

 

Ili ne znam citati ili vi niste pitali onako kako sada tvrdite.

 

Mislim da i nije neka velika filozofija u tome. Neki ne znaju, ne mogu, ne zele, drugi nemaju vremena ili ima je pitanje dosadno, banalno, vec vise puta odgovoreno na drugim temama...

 

S obzirom na vase pojasnjenje, mislim da je mjesto ovoj temi u caffeu pa ju tamo i selim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija