Jump to content

Banka


anonimno

Preporučene objave

Ne znam je li ovo dobar forum ili bi trebao biti neki drugi, no pretpostavljam da će moderatori znati što će s temom. Htjedoh podijeliti s vama jednu situaciju. Neugodnu. Bila u subotu u jednoj banci u Osijeku, nije važno kojoj, ili je možda važno, no nema veze za temu. I tako stojim u redu i čekam kao i svi drugi, dva reda zapravo, ja sam u svom neka četvrta, peta. Sve ok, žena na šalteru odlazi u neku sobicu s tipom koji je bio na redu, on nosi neku aktovku, obavljaju neku transakciju valjda, uglavnom nema ih nekoliko - pa možda i desetak minuta, ali ništa strašno. Tj. ne bi bilo strašno da u banci nije bila ONA. Jedna isfrustrirana žena, čeka muža, on drugi u mom redu, ona čantra, čantra, prvo potiho, a onda i glasno, pa kud su otišli (šalterica i taj tip sa aktovkom), pa što nosi u aktovci (kao da je to naša stvar), pa opet se to ponavlja (svaki mjesec kad dolazi u tu banku) i da ona ne zna što se to događa. Onda verbalno napadne zaštitara, kao što se to događa u vašoj banci, na što joj on odgovara da on ne zna, tj. nema ništa s tim. Ona i dalje čantra, širi nervozu, dolazi i drugi službenik sa šaltera, daje joj neki formular za pritužbe pa ako želi neka se žali centrali u zagrebu. A ona čantra, čantra, širi nervozu, napala službenike, maltretira sve nas. Mi svi šutimo, što ćemo, uopće bez snage za verbalni duel sa ženturačom. Dolazi službenica našeg reda i počinje obavljati posao, ide fino, svatko je gotov za minuticu-dvije, doviđenja.

Želim reći, ljudi, budimo ljudi, nemojmo biti nervozni, pustimo ljude da rade, ako nam se ne sviđa promijenimo banku, liječnika, tetu koja čuva našu djecu, bilo što, nemojmo maltretirat druge i same sebe, živimo i pustimo druge neka žive. Radim i sama sa ljudima i mogu reći da to zna biti strašno, toliko nepoticajno i frustrirajuće, slušati njihovo nezadovoljstvo, ljudi koji su uvijek u pravu jer su stranke i uvijek si ti taj koji moraš biti ljubazan, fin,klimajuće glave i ostalo. Zašto pokvariti i sebi i svima nama dan?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Želim reći, ljudi, budimo ljudi, nemojmo biti nervozni, pustimo ljude da rade, ako nam se ne sviđa promijenimo banku, liječnika, tetu koja čuva našu djecu, bilo što, nemojmo maltretirat druge i same sebe, živimo i pustimo druge neka žive. Radim i sama sa ljudima i mogu reći da to zna biti strašno, toliko nepoticajno i frustrirajuće, slušati njihovo nezadovoljstvo, ljudi koji su uvijek u pravu jer su stranke i uvijek si ti taj koji moraš biti ljubazan, fin,klimajuće glave i ostalo. Zašto pokvariti i sebi i svima nama dan?

 

 

 

kopiranjem vašeg zaključka sam htjela reći da ste apsolutno točno rekli ono što nam se svakodnevno događa, a opet to nekako preživimo jer sutra je novi dan, samo kad bi većina mislila kao vi......pozdrav :clap:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija