Jump to content

Kako sastaviti žalbu?


anonimno

Preporučene objave

Osuđen sam prvostupanjskom presudom i rečeno mi je da se imam pravo žaliti u roku 8 dana. zanima me jel moram angažirati odvjetnika ili mogu sam sastavti žalbu. Tražio bi samo da mi se kazna preinači u novčanu jer je sutkinja zabunom odredila uvjetnu htijući mi ići u susret pošto sam student. MEni više međutim odgovara novčana. Molim lijepo odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zabunom? Pa, dosuđena Vam je blaža sankcija nego bi Vi željeli...I sada bi ustvari pisali žalbu ne sebi u korist, već na štetu..

Novčana kazna je kazna dok je uvjetna osuda mjera upozorenja...

Čisto sumnjam da će Vam žalba biti usvojena..

 

Inaće, možete ju i sami napisati, bitno je da ju podnesete Općinskom sudu koji Vam je sudio, naznačite broj presude na koju se žalite i kao razlog žalbe - na odluku o uvjetnoj osudi, i potom obrazložite da se protiv Vas vodio postupak zbog tog i tog kaz. djela, da Vam je dosuđena takva i takva uvjetna osuda za koju smatrate da nije primjerena, pa potom ukratko navedete razloge neprimjerenosti....

Bit će malo čudna žalba, ali....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija