Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
exxelent

kako se pise stručno zamolba,žalba,prigovor...

Preporučene objave

za vožnju pod utjecajem alkohola- 0,7 promila ( piva), 2 000kn kazne, BiH vozačka i vozilo, oduzeli vozačku, rok za žalbu 3 dana, za plaćanje 8 dana. vraća li policija vozačku u PS u kojoj je izdana nakon 30 dana samo ako se plati kazna, ili sje vraćaju i u slučaju neplaćanja, ali u tom slučaju daju zabranu ulaska u RH ili zabranu upravljanja m. vozilom u RH?

lajavica je napisao:

daj mail

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Može li mi netko dati primjer prigovora, prekršajni nalog,zakon o sigurnosti prometa na cestama članak 53. stavak 6. (u naselju sam vozila 71, dozvoljeno 50km/h, umanjeno na 61km/h).Hvala puno!

Podijeli ovu objavu

Moze li zalba protiv riješenja za upravljanje vozilom u alko.. stanju i upravljanje vozilomilom poslje 23 sata sa probnom vozačkom i bez osobe starije od 25

moj mail johnny009@net.hr

unaprijed hvala

Podijeli ovu objavu

molio bih zalbu na kaznu za upravljanje vozilom poslje 23 sata sa probnom vozačkom.

takodjer i zalbu za nenosenje vozacke.

robot_sonic_2003 @ yahoo.com

puno hvala!

Podijeli ovu objavu

Molim da mi netko pomogne tko je pisao žalbu na presudu prekršajnog suda za prometni prekršaj!!!!!!! Trebala bih primjer! Molim pošaljite na e-mail:

dijana.filko@gmail.com

Podijeli ovu objavu

Kaznili su me prošli tjedan jer sam vozila 73, a dozvoljeno je 50km/h. Nije mi jasno kako očekuju da se vozi tom brzinom na širokoj cesti gdje nema puno pješaka (nije u naselju), niti razloga za takvo ograničenje. Uostalom, zaustavili su mene koja sam vjerojatno vozila najsporije, tamo ljudi voze i po 100 ako ne i 120 km/h. Stvarno mislim da nije fer. Tek prije mjesec dana sam dobila pravu vozačku (položila sam prije 2 god) i znam da nisam opasnost na cesti! Vidjela sam da si već odgovarala na slične mail-ove pa se nadam tvojoj pomoći..hvala !

Podijeli ovu objavu

Može li mi netko dati primjer prigovora, prekršajni nalog,zakon o sigurnosti prometa na cestama (van naselja sam vozio 113km/h, dozvoljeno 90km/h, umanjeno na 101km/h).Zahvaljujem!

Pošaljite na mail lare@net.hr

Podijeli ovu objavu

Lijepo sam zamolio. nitko te ne sili, ali bio bi ti jako zahvalan.

Još jedno pitanje: zašto nitko nije objavio žalbe, zamolbe i sl u obliku posta? Onda nitko više ne bi pitao i svi bi mogli pogledati.

Hvala svejedno

Podijeli ovu objavu

Ako nebi bio problem moze i meni za voznju pod utjecajem alkohola (0,94), prvi takav prekrsaj, student bez primanja. Hvala!

mail: j606009@efst.hr

Podijeli ovu objavu

Mislim da bi bilo najbolje kada bi netko sve te žalbe okupio i stavio na jedno mjesto, a ne da se šalju svima na mailove, pa si netko odabere koja mu treba.

Podijeli ovu objavu

Ane    1

Legalis ne sastavlja podneske za stranke. Time se bave odvjetnici pa vas lijepo molimo da se njima i obratite.

Procitajte pravila foruma. Hvala.

Podijeli ovu objavu

Pozdrav svima!

Prije 10 dana sam dobila kaznu za parking, iako je to neprometna ulica, stari poljski put, ali eto, 300kn žele. No ja ne želim platiti. Na kazni piše moja registracija, ali ne i moje prezime, ja sam prvi vlasnik automobila, pa do zabune nije moglo doći. Šta da radim? Može li mi tko poslati primjer žalbe na mail astrea22@hotmail.com.

Unaprijed HVALA

Podijeli ovu objavu

Vujne je napisao:

Daj mi pošalji kako se piše prigovor na prekršajni nalog. zakon o sigurnosti prometa na cestama članak 114 stavak 2.. HVALA..

Podijeli ovu objavu

ekipa,,

ne možete pisati prigovore po šprancama. Potrebno je svaki prekršajni nalog ili rješenje pročitati, idjeti činjenično stanje i onda prosuditi da li je potrebno pisati progovor ili ne.

Svakako slažem se s moderatoricom, ovo nije forum za pisanje, jer onda odvjetnici ne bi imali što raditi, kad bi se neki od nas ovdje bavili nadripisarstvom (što je i kazneno djelo)

Lijepo se obratite odvjetniku ili nekom pravniku te potražite takvu pomoć....

Podijeli ovu objavu

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this