Jump to content

da li cinim kazneno djelo


anonimno

Preporučene objave

Ja vam nisam pravnica,ali smo imali slučaj u kojem je prijetilo da se tako nešto dogodi!Čovjek kojem smo iznajmili prostor nije htio plaćati najamninu i svi su nam govorili da kada istekne ugovor da iznesemo njegove stvari,promjenimo bravu i gotovo!Mi to nismo učinili nego smo čekali da on to napravi sam i napravio je mjesec dana nakon isteka ugovora o najmu(znači još nas je opelješio za jedan mjesec mimo ugovora), i eto nas sada već 6.pustih godina na sudu zbog neplaćenih najamnina i režija koje nije plaćao zadnja dva mjeseca ugovora+još ovaj zadnji za koji mu ne možemo ništa jer smo si sami krivi što ga nismo izbacili!Koliko vidimo od suda ništa!Inače koliko znam,ako postoji neki ugovor o najmu ako podstanara bacite van i promjenite brave,a platio je za taj mjesec i ugovor je pravovaljan može vas tužiti no vidite u našem slučaju kako to ide sa sudom!A ako ne postoji nikakav ugovor ili ga se ako i postoji najmoprimac ne pridržava nitko vam neće pomoći ako si ne pomognete sami tj.ako ne ide milom ....Znate što hoću reći?!Ne očekujte pomoć od policije ili tužakanja po sudu!!!Mislim da se nitko neće niti pokušati miješati jer to je vaš stan,a ako vas on hoće tužakati sretno mu bilo!!!Jedina mana toga puta je što može doći do sukoba između vas i njega, toga smo se mi bojali jer je tip bio neki smutljivac pa smo šutjeli i eto...izgubili dosta novaca!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E koliko znam tu će samo biti problema!Jedini način je da uzmete stvar u svoje ruke!Sud traje godinama i opet ništa!Vi ne možete dokazati da ga niste svojevoljno pustili u stan,a on opet ne može dokazati suprotno,ali se svejedno ne da van!Pogotovo što je vlasnik umro!Preostaje vam jedino ovo što rekoh,ali to je samo moje mišljenje i nitko se ne mora sa mnom složiti!Ja nisam pravnik,ali znam iz onoga što čujem i što smo mi doživjeli da je pravna pomoć slaba i nikada je dočekati!!!Samo trošak i trganje živaca,a uljez se slatko smije i sprda se od nas!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da,a ako neće izaći dobrovoljno naoružajte se s gomilu love i brdo strpljenja i naravno nadam se da ste dovoljno mladi da doživite presudu u ovom životu!!!Znam da sam cinična,ali kod nas je prošlo već nebrojeno rasprava na kojima se gospon nije pojavio i nikom niš...idemo na slijedeću,iduće godine,valjda!!!Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To sam vam jučer mislila predložiti, ali sam se bojala da ćete reći da sam luda!Moje mišljenje o tome je ovakvo(ali to je samo moje mišljenje,da me ne bi drugi napali)!Ako ga ne istjerate i idete pravnim putem vući ćete se po sudu godinama,a on će uživati u vašem stanu!Ako ga istjerate,on će tužiti vas(iako ne znam za što,ali...) i opet ćete se vući po sudu,ali ćete u stanu uživati vi!Samo ja bih se bojala da me ne dočeka sa letvom po glavi ili još s nečim gorim!!!Svijet je danas totalno poludio!Čuvajte se!Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija