Jump to content

gdje prijaviti ilegalne podstanare????


zubejda

Preporučene objave

Ja došao sa g. odmora. Nisam bio ni sat vremena u svom stanu i gle moji susjedi se potukli do teških tjelesnih ozljeda i sami si pozvali policiju. Policija došla i otišla i sve teče po starom.....

Ja nemam ni vremena ni živaca ni novaca da se natežem po sudovima zbog tih luđaka. A osim toga još bi me tip mogao i spremlatiti isto kako je i svoju dragu ženicu koja se inače u roku dva sata pomirila s njim .....:-?

ja sada radim duple smjene radim kod privatnika dižem se u 4 i 30h ujutro a dolazim oko 21h i 30 u stan mjenjamo jedni druge.Inače imam teški i odgovoran terenski posao. Mislim da mi još jedino preostaje da ih prijavim da su ilegalni podstanari i tražim po netu neku adresu gdi bi ih mogao prijaviti no ništa nemogu nači....

 

Jel možda neko zna gdi ih mogu prijavit???

 

Hvala Vam!!!

 

I hvala svima Vama koji ste mi dali savjet do sada..

 

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

osim što kontam da su susjedi, ne kontam čiji su ilegalni podstanari??

Da li nekome plaćaju stanarinu, ili su na temelju socijale uletjeli dobroj duši u prostor?

Nelegalno prebivalište, boravište to prijavljuješ u mup, a ako nekome plaćaju podstanarstvo, bez ugovora, ako su neprijavljeni, to možeš prijaviti u državni inspektorat - slobodno nazoveš, anonimno ih prijaviš :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

budući se radi o iznajmljenom stanu, pod pretpostavkom da najmodavac (vlasnik stana) nije prijavio podstanare, nadležna je porezna uprava. iz razloga što najmodavac nije prijavio dohodak od imovine i imovinskih prava.

besplatan broj na kojem možete prijaviti 0800 1001

što se tiče podstanara koji nemaju prijavu boravka, pokušajte u MUP-u.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija