Jump to content

5dc166bde45d9_hkzupma4.png.9590e296d178dd1c80ff94d41d2e91a8.png Hrvatsko udruženje za kaznene znanosti i praksu, u suradnji s Vijećem Europe, vas poziva na  XXXII. redovno savjetovanje, pod nazivom "JAČANJE UČINKOVITOSTI KAZNENOG POSTUPKA PRIMJENOM STANDARDA EUROPSKOG SUDA ZA LJUDSKA PRAVA", koje će se održati od 5. do 7. prosinca 2019., u hotelu Remisens Premium Hotel Kvarner u Opatiji.  Preuzmite PROGRAM XXXII. REDOVNOG SAVJETOVANJA, Opatija.pdf i prijavite se za sudjelovanje.

Sign in to follow this  
zubejda

gdje prijaviti ilegalne podstanare????

Preporučene objave

Ja došao sa g. odmora. Nisam bio ni sat vremena u svom stanu i gle moji susjedi se potukli do teških tjelesnih ozljeda i sami si pozvali policiju. Policija došla i otišla i sve teče po starom.....

Ja nemam ni vremena ni živaca ni novaca da se natežem po sudovima zbog tih luđaka. A osim toga još bi me tip mogao i spremlatiti isto kako je i svoju dragu ženicu koja se inače u roku dva sata pomirila s njim .....:-?

ja sada radim duple smjene radim kod privatnika dižem se u 4 i 30h ujutro a dolazim oko 21h i 30 u stan mjenjamo jedni druge.Inače imam teški i odgovoran terenski posao. Mislim da mi još jedino preostaje da ih prijavim da su ilegalni podstanari i tražim po netu neku adresu gdi bi ih mogao prijaviti no ništa nemogu nači....

Jel možda neko zna gdi ih mogu prijavit???

Hvala Vam!!!

I hvala svima Vama koji ste mi dali savjet do sada..

:-)

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

pa pise na na str od mupa, da je neprijavljeno boraviste, prebivaliste ilegalno djelo i da treba poduzeti određene radnje. njima ces javiti.

Podijeli ovu objavu

osim što kontam da su susjedi, ne kontam čiji su ilegalni podstanari??

Da li nekome plaćaju stanarinu, ili su na temelju socijale uletjeli dobroj duši u prostor?

Nelegalno prebivalište, boravište to prijavljuješ u mup, a ako nekome plaćaju podstanarstvo, bez ugovora, ako su neprijavljeni, to možeš prijaviti u državni inspektorat - slobodno nazoveš, anonimno ih prijaviš :-D

Podijeli ovu objavu

budući se radi o iznajmljenom stanu, pod pretpostavkom da najmodavac (vlasnik stana) nije prijavio podstanare, nadležna je porezna uprava. iz razloga što najmodavac nije prijavio dohodak od imovine i imovinskih prava.

besplatan broj na kojem možete prijaviti 0800 1001

što se tiče podstanara koji nemaju prijavu boravka, pokušajte u MUP-u.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this